Zápasy

Zápasy:

SRAZ JE 60 MINUT PŘED ZÁPASEM

PRAVIDLA PRO NOMINACI

  1. Zdravotní stav
  2. Docházka ( účast na tréninku 70% a víc)
  3. Nasazení a chuť v tréninku i zápasech
  4. Výkonnost

 

ROZPIS  UTKÁNÍ SEZÓNA 2019/2020

 

NEJBLIŽŠÍ UTKÁNÍ SEZÓNA 2019/2020

 

Ne 10.11.2019 ZS Litvínov - mistrovský zápas, sraz v 14:00
 
        soupeř: HC Litvínov
        zápas: 15:00 - 17:00
 
 
 
So 16.11.2019 ZS Louny - mistrovský zápas, sraz v 8:00
 
        soupeř: HC Most
        zápas: 9:30 - 11:00
 
 
 
Ne 17.11.2019 ZS Děčín - mistrovský zápas, sraz v 8:00
 
        soupeř: HC Děčín
        zápas: 9:00 - 11:00
 
 
 
...............................................................................................................................................
TURNAJE O SVÁTCÍCH
 
Po 23.12.2019 ZS Louny - přátelský turnaj, sraz v 8:00
 
        soupeři: HC Junior Mělník, HK Kralupy, HC Děčín
        zápas: 9:00 - 15:00
        rozpis zápasů zde: Turnaj HC Slovan 23.12.2019.docx (145175)
 
 
Ne 29.12.2019 ZS Litoměřice - přátelský turnaj, sraz v
 
        soupeři:
        zápas: 9:00 - 19:00
 
 
 
 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ SEZÓNA 2019/2020

MŽ A

8.9.2019

Ne

Ústí 

Louny

10:00

 

Ústí

1 : 21

 

MŽ A

14.9.2019

So

Louny

Litoměřice

09:00

 

Louny

19 : 5

 

MŽ A

21.9.2019

So

Most

Louny

10:00

 

Most

6 : 17

 

MŽ A

28.9.2019

So

Louny

Děčín

09:00

 

Louny

3 : 6

 

MŽ A

6.10.2019

Ne

Bílina

Louny

12:15

 

Bílina

8 : 14

 

MŽ A

19.10.2019

So

Louny

Roudnice

09:00

 

Louny

10 : 6

 

MŽ A

20.10.2019

Ne

Litvínov

Louny

09:30

 

Litvínov

7 : 5

 

MŽ A

26.10.2019

So

Louny

Chomutov

09:00

 

Louny

11 : 9

 

MŽ A

2.11.2019

So

Louny

Ústí

09:00

 

Louny

21 : 4

 

MŽ A

9.11.2019

So

Litoměřice

Louny

09:30

 

Litoměřice

 3 :11

 

MŽ A

16.11.2019

So

Louny

Most

09:00

 

Louny

U7247

 

MŽ A

30.11.2019

So

Děčín

Louny

09:45

 

Děčín

U7249

 

MŽ A

7.12.2019

So

Louny

Bílina

09:00

 

Louny

U7256

 

MŽ A

19.12.2019

Čt

Roudnice

Louny

17:30

 

Roudnice

U7264

 

MŽ A

4.1.2020

So

Louny

Litvínov

10:45

 

Louny

U7265

 

MŽ A

11.1.2020

So

Chomutov

Louny

???

 

Chomutov

U7271

 

MŽ A

25.1.2020

So

Louny

Litoměřice

09:00

 

Louny

U7278

 

MŽ A

1.2.2020

So

Most

Louny

???

 

Most

U7283

 

MŽ A

8.2.2020

So

Louny

Děčín

09:00

 

Louny

U7285

 

MŽ A

12.1.2020

Ne

Ústí 

Louny

9:00 -16:00

 

Ústí

U7274

 

MŽ A

15-16.2.2020

???

Bílina

Louny

???

 

Bílina

U7292

 

MŽ A

14.3.2020

So

Louny

Roudnice

09:00

 

Louny

U7300

 

MŽ A

15.3.2020

Ne

Litvínov

Louny

09:30

 

Litvínov

U7301

 

MŽ A

21.3.2020

So

Louny

Chomutov

09:00

 

Louny

U7307

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MŽ B

7.9.2019

So

Louny

Mělník

09:00

 

Louny

3 : 4

 

MŽ B

22.9.2019

Ne

Louny

Děčín

10:45

 

Louny

12 : 5

 

MŽ B

29.9.2019

Ne

Litoměřice

Louny

9:30

 

Litoměřice

 2 : 5

 

MŽ B

5.10.2019

So

Louny

Neratovice

09:00

 

Louny

18 : 0

 

MŽ B

12.10.2019

So

Mělník

Louny

09:45

 

Mělník

6 : 25

 

MŽ B

17.11.2019

Ne

Děčín

Louny

09:00

 

Děčín

 

 

MŽ B

27.10.2019

Ne

Louny

Litoměřice

10:45

 

Louny

4 : 6

 

MŽ B

2.11.2019

So

Neratovice

Louny

9:00

 

Neratovice

přeloženo

 

MŽ B

21.11.2019

Čt

Louny

Mělník

16:30

 

Louny

přeloženo

 

MŽ B

30.11.2019

So

Louny

Děčín

09:00

 

Louny

U7438

 

MŽ B

7-8.12.2019

???

Litoměřice

Louny

???

 

Litoměřice

U7442

 

MŽ B

15.12.2019

Ne

Louny

Neratovice

09:00

 

Louny

U7443

 

MŽ B

21.12.2019

So

Mělník

Louny

09:45

 

Mělník

U7448

 

MŽ B

5.1.2020

Ne

Louny

Kralupy

12:30

 

Louny

U7450

 

MŽ B

11.1.2020

So

Děčín

Louny

???

 

Děčín

U7453

 

MŽ B

12.1.2020

Ne

Louny

Litoměřice

09:00

 

Louny

U7457

 

MŽ B

25-26.1.2020

???

Neratovice

Louny

???

 

Neratovice

U7458

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MŽ-pohár

6.10.2019

Ne

Louny

Litoměřice

09:00

 

Louny

UP7004

 

MŽ-pohár

28.10 - 31.12.2019

???

Chomutov

Louny

???

 

Chomutov

přeloženo

 

MŽ-pohár

29.10.2019

Út

Louny

Děčín

10:00

 

Louny

UP7010

nehraje se

MŽ-pohár

10.11.2019

Ne

Litvínov

Louny

15:00

 

Litvínov

UP7013

 

MŽ-pohár

24.11.2019

Ne

Louny

Most

09:00

 

Louny

UP7016

 

MŽ-pohár

8.12.2019

Ne

Ústí 

Louny

???

 

Ústí

UP7019

 

MŽ-pohár

11-12.1.2020

???

Litoměřice

Louny

???

 

Litoměřice

UP7025

 

MŽ-pohár

26.1.2020

Ne

Louny

Chomutov

09:00

 

Louny

UP7028

 

MŽ-pohár

2.2.2020

Ne

Děčín

Louny

???

 

Děčín

UP7031

 

MŽ-pohár

23.2.2020

Ne

Louny

Litvínov

09:00

 

Most

UP7034

 

MŽ-pohár

8.3.2020

Ne

Most

Louny

???

 

Most

UP7037

 

MŽ-pohár

22.3.2020

Ne

Louny

Ústí

09:00

 

Louny

UP7040