Turnaje

22. ročník Memoriálu Milana Pihrta

Pořadatel turnaje: HC Slovan Louny

Datum turnaje:  30. 12. 2019 od 8.00 hod.

Účastníci turnaje: Turnaj pro ročníky 2006 a mladší (+ max. 3 hráči ročníku 2005)

Účastníci turnaje:

Rozhodčí: Turnaj budou řídit licencovaní rozhodčí.

Zdravotní služba: zajišťuje pořadatel

Hrací systém a doba: V základní části hraje se každý s každým 2 x 20 minut hrubého času. Každá část se hodnotí jako samostatný zápas. Za výhru jsou týmu připsány dva body a za remízu bod jeden (tj. pokud tým vyhraje obě části, získává čtyři body).

O pořadí v tabulce rozhoduje: 1. počet bodů, 2. při shodě – vzájemné zápasy, 3. lepší rozdíl ve skóre, 4. větší počet vstřelených gólů, 5. los.

Přestávka mezi dílčími zápasy 2. min.

Ve finálové části nastoupí k utkání o celkové 3. místo týmy, které se umístí v základní části na 3. a 4. místě. Hrát se bude 1x20 minut čistého času.

Následně ve finálové části nastoupí k utkání o celkové 1. místo týmy, které se umístí v základní části na 1. a 2. místě. Hrát se bude 1x20 minut čistého času.

V případě remízy ve finálové části rozhodnou nájezdy (3 různí hráči za tým, následně pak po jednom hráči do rozhodnutí; v nájezdech se týmy střídají).

Mužstva jsou povinna nastoupit k utkání dle rozpisu nebo podle pokynů pořadatele. Pořadatel si vyhrazuje právo případných změn v časovém programu turnaje.

Tresty: Za každý faul bude trestaný hráč vyloučen na 1 minutu.

Pravidla: Hraje se podle pravidel ČSLH na velké hřiště. Každé mužstvo sebou bude mít registrace, pro případ konfrontace.

Dresy: Každé mužstvo bude mít dvě sady dresů rozdílných barev.

Soupisky: Vedoucí mužstva zašlou do 20. 12. 2019 předběžnou soupisku hráčů s čísly dresů.

Startovné: 4 000,-Kč za tým na pokrytí nákladů turnaje.