Výsledky

Liga mladších žáků 2017-2018

Datum Pozn. Domácí Hosté Výsledek I II III
25.3.2018 K5216 Cheb Louny 2:14 1:4 1:7 0:3
24.3.2018 U5654 Louny Roudnice 4:8 3:2 0:3 1:3
17.3.2018 K5235 Louny Děčín 24:2 7:1 11:1 6:0
3.3.2018 K5231 Ostrov Louny 1:15 0:5 0:6 1:4
28.2.2018 K5166 Louny K.Vary 12:3 4:0 4:1 4:2
24.2.2018 K5218 Louny Litoměřice 5:1 2:0 1:1 2:0
18.2.2018 K5201 Chomutov Louny 5:9 1:4 2:3 2:2
17.2.2018 U5589 Louny Most 5:7 3:2 2:4 0:1
28.1.2018 K5576 Roudnice Louny 3:1 0:0 1:0 2:1
27.1.2018 K5200 Louny Kadaň 5:8 0:1 1:4 4:3
21.1.2018 K5186 Ústí n/L Louny 5:4 0:4 2:0 3:0
20.1.2018 K5183 Louny Sokolov 7:2 3:0 0:2 4:0
14.1.2018 K5171 Litovínov Louny 4:7 1:2 2:2 1:4
17.12.2017 K5156 Tachov Louny 13:7 4:0 5:2 4:5
16.12.2017 K5149 Louny Most 2:6 2:1 0:4 0:1
11.12.2017 K5141 M.Lázně Louny 4:12 1:4 0:5 3:3
2.12.2017 K5132 Louny Bílina 11:5 5:1 3:2 3:2
27.11.2017 K5126 Klášterec Louny 2:9 0:2 0:6 2:1
18.11.2017 K5115 Děčín Louny 1:26 1:10 0:9 0:7
17.11.2017 K5111 Louny Ostrov 16:1 3:1 8:0 5:0
13.11.2017 K5098 Litoměřice Louny 0:19 0:8 0:2 0:9
4.11.2017 K5096 Louny Cheb 11:2 4:1 3:0 4:1
29.10.2017 K5081 Louny Chomutov 21:2 6:0 6:1 9:1
26.10.2017 K5080 Kadaň Louny 5:6 3:2 1:2 1:2
22.10.2017 K5066 Louny Ústí n/L 16:1 3:1 6:0 7:0
15.10.2017 K5063 Sokolov Louny 0:3 0:1 0:1 0:1
14.10.2017 K5051 Louny Litvínov 7:3 2:0 3:2 2:1
7.10.2017 K5046 K.Vary Louny 6:4 2:0 2:2 2:2
30.9.2017 K5036 Louny Tachov 5:5 3:2 1:2 1:1
28.9.2017 K5029 Most Louny 5:5 1:1 2:2 2:2
23.9.2017 K5021 Louny M.Lázně 14:0 4:0 4:0 6:0
16.9.2017 K5012 Bílina Louny 7:21 2:4 1:9 4:8
9.9.2017 K5006 Louny Klášterec 22:2 9:0 7:0 6:2

 

Ostatní zápasy

Datum Pozn. Domácí Hosté Výsledek I II III
7.4.2018 Turnaj "Třemošná" 3.místo
30.-31.3.2018 Turnaj "O pohár starosty města Hodonín" 3.místo
29.12.2017 Turnaj "20.ročník memoriálu M. Pihrta" 1.místo
19.10.2017 přát.utkání Louny Hvidovre (DK) 3:9      
2.9.2017 příp.utkání Neratovice Louny 5:10 1:4 1:3 3:3
27.8.2017 Turnaj "Karlovarský pohár" 4.místo
25.8.2017 příp.utkání Nymburk Louny 4:8 1:2 0:5 3:1