Nejbližší zápas

Teplice

 

:

 

turnaj 4 týmy

Nominace na zápas/turnaj:
G - Máslo Šimon
1 - Domecký Pavel
2 - Varchola Dominik
3 - Vinický Vojtěch
4 - Vostatek Šimon
5 - Parkman Ondřej
6 - Paclt Matěj
7 - Sinkule Martin
8 - Hrubý Štěpán
9 - Slavík Václav
10 - Marek Miroslav
11 - Malina Ondřej
12 - Hlubík Jan
Propozice: zde            Rozpis zápasů: zde 
Datum zápasu: 19.10.2019 (SO)
Čas zápasu:     09:30- 14:30
 
Místo: ZS Teplice
Na Stínadlech 3280
TEPLICE
 
Hrací systém: 3 zápasy 2x15 min. + 4 nájezdy po každém zápase o bonusový 1 bod
Hraje 1+4 hráči v poli
Sraz hráčů:  08:30 na ZS
Každý hráč bude vybaven sportovním oblečením a obuví na rozcvičku před zápasem (dle počasí venku nebo v prostorách stadionu).
Doplňující informace:
Případné omluvenky na zápas obratem, aby mohli být nominováni náhradníci.
Zápasové dresy+štulpny zajišťuje vedoucí  mužstva
 
Účastníci turnaje:
HC Teplice Huskies "A" + "B", HC Slovan Louny, HC Slovan Ústí nad Labem

 

Plán dalších zápasů - sezóna 2019/20

Datum Čas Domácí Hosté
23.11.2019 (SO) 09:00 - 11:30 Turnaj Louny 4 týmy
31.12.2019 (ÚT) 09:00 - 12:00 Turnaj Louny 4 týmy

 

Výsledky zápasů - sezóna 2019/20

Datum Domácí Hosté Výsledek
13.10.2019 (NE) HC Smíchov 1913 HC Slovan Louny 1:14 (1:3, 0:4, 0:7)
Sestava: Parkman (G), Angelov-Janev, Varchola, Vinický, Domecký, Sinkule, Paclt, Máslo, Wiesner, Hlubík, Hrubý, Hrdlička, Soldátek
06.10.2019 (NE)
Louny
HC SLovan Louny
HC Slovan Louny
HC Slovan Louny
turnaj - 4 týmy
HC Slovan Ústí n.L.
HC Letci Letňany
HC Sparta Praha
1. místo
8:1 (5:1, 3:0)
9:0 (7:0, 2:0)
9:3 (3:2, 6:1)
Sestava: Máslo (G), Angelov-Janev, Varchola, Vinický, Vostatek, Sinkule, Paclt, Domecký, Parkman, Slavík V., Hlubík, Marek, Wiesner
28-29.09.2019 (SO+NE)
 
 
 
 
 
o 9. místo
Česká Lípa
HC Slavia Praha
HC Slovan Louny
SC Kolín
HC Děčín
HC Slovan Louny
HC Slovan Louny
turnaj - 12 týmů
HC Slovan Louny
HC Mountfield HK
HC Slovan Louny
HC Slovan Louny
Bílí Tygři Liberec
HC Česká Lípa
9. místo
2:2 (0:1, 1:1, 1:0)
3:5 (2:0, 0:1, 1:3)
5:4 (2:2, 3:0, 0:2)
5:5 (0:1, 2:3, 3:1)
5:5 (2:0, 0:2: 3:3)
9:1 (2:0, 5:0, 2:1)
Sestava: Máslo (G), Angelov-Janev, Varchola, Vinický, Vostatek, Sinkule, Paclt, Domecký, Marek, Slavík V., Malina, Soldátek, Hrubý, Hlubík
22.09.2019 (NE) HC Slovan Louny Piráti Chomutov 20:10 (3:1, 2:3, 11:5, 4:1)
Sestava: Máslo (G), Vinický, Varchola, Vostatek, Sinkule, Parkman, Paclt, Angelov-Janev, Domecký, Marek
15.09.2019 (NE)
Louny
HC SLovan Louny
HC Slovan Louny
HC Slovan Louny
turnaj - 4 týmy
HC Buldoci Neratovice
HC MOSTEČTÍ LVI
HC Rakovník
1. místo
10:4 (4:3, 6:1)
13:6 (6:4, 7:2)
4:1 (2:1, 2:0)
Sestava: Máslo (G), Domecký, Paclt, Varchola, Vostatek, Sinkule, Parkman, Angelov-Janev, Marek, Slavík V., Malina, Soldátek, Wiesner
31.08.2019 (2019)
základní skupina
 
 
 
čtvrtfinále
o 5.-8. místo
o 7. místo
České Budějovice
HC Slovan Louny
HC Slovan Louny
HC Slovan Louny
HC Slovan Louny
HC Střelci Jindřichův Hr.
HC Slovan Louny
HC Slavoj Český Krumlov
turnaj - 10 týmů
HC Slavia Praha
HC Slavoj Český Krumlov
HC Pilsen Wolves
NextHockeyLevel
HC Slovan Louny
HC Vimperk
HC Slovan Louny
7. místo
2:4
8:0
12:3
6:6
8:3
5:6
4:11
Sestava: Máslo (G), Heller, Varchola, Vinický, Hrubý, Sinkule, Paclt, Vostatek, Malina, Parkman, Domecký, Soldátek, Marek
25.08.2019 (NE)
Teplice
HC Slovan Louny
Draci Bílina
HC Slovan Louny
Teplice Huskies
Piráti Chomutov "A"
turnaj - 6 týmů
HC Děčín
HC Slovan Louny
Piráti Chomutov "B"
HC Slovan Louny
HC Slovan Louny
3. místo
12:9 (5:3, 7:6)
15:7 (6:3, 9:4)
18:3 (8:1, 10:2)
4:12 (3:6, 1:6)
12:10 (6:2, 6:8)
Sestava: Máslo (G), Heller, Varchola, Vostatek, Sinkule, Parkman, Vinický, Paclt, Angelov-Janev, Soldátek, Marek, Hlubík, Slavík V.