Souhrn výsledků ze zápasů mládeže.
Celý článek

Slovan získal první body, po nájezdech porazil Kadaň

04.10.2015 09:16
Po špatném vstupu do obou soutěží čekal na hokejisty Slovanu šlágr s béčkem prvoligové Kadaně. Slovanu se opět nevydařil úvod utkání, ale po šedesáti minutách byl stav vyrovnaný a došlo na samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hokejisté Loun.
Celý článek

S Roudnicí opět neúspěšně

28.09.2015 21:15
Den po utkání s Letňany čekal na lounské hokejisty další souboj o body, tentokrát v předehrávce ústecké soutěže přivítali na svém ledě Roudnici nad Labem. Výsledek v neprospěch Slovanu rozhodla hororová první třetina, kterou domácí prohráli 1:5.
Celý článek

Další nelichotivý výsledek vznikl opět z vlastních chyb

27.09.2015 21:51
V 2.kole pražského přeboru stál hráčům Slovanu v cestě další klub s druholigovými ambicemi - Letci Letňany. V některých pasážích utkání dokázal Slovan svého soupeře zatlačit, ovšem opět se nevyvaroval zbytečných chyb v obraně. Favorit soutěže z Letňan si tedy odvezl 2 body za jednoznačnou výhru...
Celý článek

Shrnutí výsledků mládeže 26.9. - 27.9.2015

27.09.2015 21:15
Celý článek

Deset statečných dlouho trápilo Lomnici

20.09.2015 23:43
Opět pouze s deseti hráči odcestoval Slovan do Lomnice nad Popelkou. Celek, který v loňské sezoně bojoval o postup do 2.ligy měl na střídačce dvojnásobný počet hráčů a již od začátku chtěli domácí ukázat, že letos mají podobné cíle.
Celý článek

Shrnutí výsledků mládeže 19.9. - 20.9.2015

20.09.2015 23:40
Celý článek

A-team odehrál první utkání letošní sezony

13.09.2015 10:35
K předehrávce 1.kola obnoveného ústeckého přeboru měli trenéři k dispozici pouze 10 hráčů do pole, jelikož omluvenek bylo více než dost. V obraně musel nastoupit Rais s Gebeltem, kteří jinak nastupují v útoku.