Aktuality

Jak se daří lounským odchovancům, 1.díl

30.10.2015 17:13
Přinášíme novou rubriku webových stránek Slovanu, ve které budeme sledovat, jak se daří lounským odchovancům ve vyšších soutěžích.
Celý článek

Hráči Slovanu se prosadili ve výběrech Ústeckého kraje

30.10.2015 17:00
Český svaz ledního hokeje spustil v říjnu nový projekt VTM (výběr talentované mládeže v krajích) ročníků 2004, 2003, 2002. Lounský hokejový klub vyslal celkem 9 hráčů. Na zimních stadionech v Litvínově a v Chomutově sehráli hráči modelové utkání, ze kterého si potom trenéři vybrali ty nejlepší. Do...

18.10.2015 20:40
Po dvou letech obnovený lovosický mančaft čekal v rámci 3.kola ústeckého přeboru na hokejisty Slovanu. Lovosice dlouho trápily domácí hokejisty, kteří o výhře 9:5 rozhodli až v závěrečné třetině. Šesti body se blýskl Martin Dittrich, nejproduktivnější útočník Loun Rais si připsal čtyři body.
Celý článek

Slovan nestačil na pražskou Hvězdu

17.10.2015 23:31
Hvězda patří mezi favority pražského přeboru a v pražských Vokovicích bylo k vidění kvalitní utkání. Již ve 12.minutě musel kvůli zranění zápěstí odstoupit Tomáš Charvát a v brance ho nahradil jeho mladší bratr Martin. Slovan měl několik brankových příležitostí, ovšem je nedokázal využít a odváží...
Celý článek

Do třetice všeho dobrého, Roudnice přemožena

11.10.2015 20:47
Již po třetí v letošní sezoně se Slovan utkal s Roudnicí nad Labem. Tentokrát ovšem poprvé v rámci pražské soutěže. Diváci neviděli moc pohledné utkání, ale o góly nebyla nouze. Padlo celkem 13 branek a v této přestřelce byl úspěšnější Slovan Louny.
Celý článek

Slovan zvládl lépe závěr utkání a porazil Bohemians

04.10.2015 23:01
Den po náročném utkání v Kadani odcestovali hráči Slovanu do Neratovic, kde svá domácí utkání hraje Bohemians Praha. Pouze z 21 střel dokázali vstřelit šest branek, díky kterým získali cenné body do tabulky pražského přeboru.
Celý článek

Shrnutí výsledků mládeže 3.10. - 4.10.2015

04.10.2015 22:50
Celý článek

Slovan získal první body, po nájezdech porazil Kadaň

04.10.2015 09:16
Po špatném vstupu do obou soutěží čekal na hokejisty Slovanu šlágr s béčkem prvoligové Kadaně. Slovanu se opět nevydařil úvod utkání, ale po šedesáti minutách byl stav vyrovnaný a došlo na samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hokejisté Loun.
Celý článek

S Roudnicí opět neúspěšně

28.09.2015 21:15
Den po utkání s Letňany čekal na lounské hokejisty další souboj o body, tentokrát v předehrávce ústecké soutěže přivítali na svém ledě Roudnici nad Labem. Výsledek v neprospěch Slovanu rozhodla hororová první třetina, kterou domácí prohráli 1:5.