Zápasy z předešlých sezón ZDE

Čtvrtek 29. 8. 2019 Př. utkání v Kadani ve 12.15 hod. (sraz 11.15 hod.)

Nominace:
1 Antropius Jakub   11 Rynešová Elena
2 Beneš Jan  12 Sainer Tobiáš
3 Brom Arnold  13 Slezák David
4 Dakher Tomáš ??? 14 Svoboda Matěj G.
5 Heller Oliver 15 Štěpán Vojtěch
6 Krupa Karel ??? 16 Tarant Matěj
7 Musil Jakub  17 Trubač Tomáš  G.
8 Nejedlý Ondřej 18 Vaic Maxmilián
9 Panoch Ondřej 19 Vaic Zdeněk
10 Riedl Max 20 Vondráček Ondřej
    21 Záruba Vojtěch

1 zápas 3 x 15 min.

V případě neúčsasti prosím informujte včas trenéra D. Štěpána

Zápasavé dresy sebou!

Neděle 1.9.2019 Turnaj Memoriál Radka Zelenky v Děčíně, sraz 7:50 hod

Nominace:

1 Brom Arnold
2 Dakher Tomáš
3 Musil Jakub 
4 Nejedlý Ondřej
5 Riedl Max
6 Rynešová Elena
7 Slezák David
8 Tarant Matěj
9 Vondráček Ondřej
G Trubač Tomáš
   
1N Panoch Ondřej
2N Heller Oliver
3N Štěpán Vojtěch

          

V případě neúčasti informujte prosím včas trenéra D. Štěpána, v den turnaje pak L. Vondráčka.      

Startovné: 3000 Kč + 100 Kč oběd/osoba

https://www.superturnaje.cz/events/memorial-radka-zelenky1563259251

SO+NE  21.9.-22.9.2019 Turnaj o pohár města Česká Lípa v České Lípě

Sraz bude upřesněn dle rozpisu utkání.
Dejte vědět, kdo budete chtít noclech, od kdy (pátek, sobota) a počet osob.Prosíme o vyjádření do 1.9.2019

Nominace:

1 Brom Arnold
2 Heller Oliver
3 Musil Jakub 
4 Nejedlý Ondřej
5 Panoch Ondřej
6 Štěpán Vojtěch
7 Tarant Matěj
8 Vaic Maxmilián
9 Vaic Zdeněk
10 Vondráček Ondřej
G Svoboda Matěj
G Trubač Tomáš
   
1N Antropius Jakub  
2N Rynešová Elena
3N Dakher Tomáš

V případě neúčasti prosím včas informujte trenéra D. Štěpána

Propozice: 4 zápasy první den; druhý den dle umístění; 3x10min; hrací systém 3+1

Startovné: 4800 Kč + obědy

https://www.superturnaje.cz/events/pohar-mesta-ceska-lipa1562750027

Sobota 5.10.2019 Mistrovský turnaj v Lounech sraz v 10:00 hod

1 tým 9+1

Louny - Klášterec od 11 hod

Klášterec - Litoměřice od 12 hod

Louny - Litoměřice do 13 hod

Nominace:

Neděle 13.10.2019 Mistrovský turnaj v Litvínově sraz ve 14:00 hod

1 tým 9+1

Louny - Litvínov od 15 hod

Louny - Teplice od 16 hod

Nominace:

 

SoNe 26.10.2019 - 27.10.2019 KA SK Kadaň HC Slovan Louny
SoNe 26.10.2019 - 27.10.2019 KA HC Slovan Louny HC Draci Bílina
SoNe 09.11.2019 - 10.11.2019 LN HC Slovan Louny HC Tygři Klášterec nad Ohří
SoNe 09.11.2019 - 10.11.2019 LN HC Slovan Louny HC Litvínov
SoNe 23.11.2019 - 24.11.2019 UL HC Teplice HC Slovan Louny
SoNe 23.11.2019 - 24.11.2019 UL Slovan Ústí n.Labem HC Slovan Louny
SoNe 07.12.2019 - 08.12.2019 CV Piráti Chomutov HC Slovan Louny
SoNe 07.12.2019 - 08.12.2019 CV HC Slovan Louny HC Draci Bílina
SoNe 14.12.2019 - 15.12.2019 DC ESC Dresden HC Slovan Louny
SoNe 14.12.2019 - 15.12.2019 DC HC Děčín HC Slovan Louny
SoNe 04.01.2020 - 05.01.2020 LN HC Slovan Louny MOSTEČTÍ LVI
SoNe 04.01.2020 - 05.01.2020 LN HC Slovan Louny Stadion Litoměřice
SoNe 01.02.2020 - 02.02.2020 DC Slovan Ústí n.Labem HC Slovan Louny
SoNe 01.02.2020 - 02.02.2020 DC HC Děčín HC Slovan Louny
SoNe 15.02.2020 - 16.02.2020 LN HC Slovan Louny HC Roudnice n.L.
SoNe 15.02.2020 - 16.02.2020 LN HC Slovan Louny ESC Dresden
SoNe 29.02.2020 - 01.03.2020 CV SK Kadaň HC Slovan Louny
SoNe 29.02.2020 - 01.03.2020 CV Piráti Chomutov HC Slovan Louny
SoNe 21.03.2020 - 22.03.2020 RL HC Roudnice n.L. HC Slovan Louny
SoNe 21.03.2020 - 22.03.2020 RL HC Slovan Louny MOSTEČTÍ LVI

https://hokejovyzapis.cz/seznam-zapasu?filter%5BdateRange%5D=&filter%5BmanagingAuthorities%5D=all&filter%5Bteam%5D=1705&filter%5Bstadium%5D=all&filter%5BtimeShortcut%5D=this-season&filter%5Bleague%5D=part_488&filter%5Bnumber%5D=&filter%5Bstate%5D=&filter%5Bsort%5D=&filter%5Bdirection%5D=ASC