22. ročník turnaje Memoriál Milana Pihrta je za námi

30.12.2019 18:11

V pondělí 30.12.2019 pořádal tým starších žáků již tradiční turnaj Memoriál Milana Pihrta, tetokrát již 22. ročník...

Tradičně byl turnaj koncipován tak, aby se potkala mužstva z různých krajů. Mezi hosty patřili tým Mostečtí Lvi, hokejisté z HC Baník Sokolov a pro Louny neznámý HC Turnov 1931. Celý den byl ke shlédnutí velmi dobrý hokej. V základní části turnaje obsadil tým Sokolova první místo v tabulce. O jeho finálovém soupeři rozhodlo až skóre, protože tým Loun a Mostu získali shodně o jeden bod méně než Sokolov a vzájemné zápasy skončily remízou. A právě skóre poslalo do finále Most a domácí Louny tak nastoupili do bojů o bronz proti Turnovu.

V bitvě o třetí místo zvítězil Slovan a získal bronzovou příčku. Na stříbro dosáhl Most a po třech letech si Sokolov odváží domů zlato.

Vyhodnocení nejlepších hráčů týmů:

Mencl (Turnov), Hnátek (GK, Most), Šilhan (Sokolov), Stanko (Louny)

Konečné pořadí:

1. HC Baník Sokolov