Druháci jednoznačně vyhráli turnaj v Teplicích

20.10.2019 15:44

Ročník 2012/2.třída tento víkend zavítal do nové haly v Teplicích, která je domovem místních HC Huskies...

V sobotu 19.10.2019 odehráli naši druháci přátelský turnaj 4 týmů v Teplicích. Hrací systém s bodováním za vítězství v zápase a bonusovým bodem za 4 nájezdy po každém utkání sliboval zajímavé sportovní momenty.

Slovan Louny však nenechal nic náhodě a naši hráči jednoznačně zvítězili jak ve všech jednotlivých zápasech v řádné hrací době, tak i v nadstavbových nájezdech. Zaslouženě tak lounští borci s plným bodovým součtem obsadili celkové první místo, když postupně zdolali místní HC Huskies „B“ vysoko 21:0 (nájezdy 1:0), pak si „lehce“ poradili s HC Huskies „A“ 9:3 (nájezdy 2:1) a v posledním zápase přestříleli ústecký Slovan 13:1 (nájezdy 2:1).

V příštím týdnu je plánováno týmové volno bez zápasů a v neděli 3.11.2019 odehrajeme přátelské dvoj-utkání na ledě HC Sparta Praha.