Druháci vítězní na multisportovním turnaji

07.12.2019 18:06

Druhá třída/ročník 2012 se zúčastnila v sobotu vícesportovního klání v Bílině, kde obsadila celkové první místo…

V sobotu 07.12.2019 se druhá třída zúčastnila multisportovního turnaje v Bílině. Kromě zápasů v ledním hokeji byla součástí turnaje i utkání ve fotbale a florbale. Naši druháci si vedli velmi úspěšně a prokázali, že ani ostatní sporty jim nejsou cizí a v turnaji obsadili celkové první místo. V hokejových soubojích našli jediného přemožitele v týmu HC Děčín, kterému podlehli 3:9. Pak už si celkem hravě poradili s týmy HC Draci Bílina 17:4 a Mosteckými Lvi, které porazili vysoko 22:5. V dalších disciplínách již nepoznali hořkost porážky a všechny zápasy vyhráli bez jediného zaváhání. Ve fotbalových kláních postupně porazili HC Děčín 3:1, HC Draci Bílina 6:1 a Mostecké Lvi 1:0. Ve florbale přehráli své soupeře rozdílem třídy, když postupně deklasovali týmy HC Děčín 10:7, HC Draci Bílina 14:5 a tým Mostečtí Lvi 15:7. Gratulujeme ke skvělému úspěchu.

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Slovan Louny