Juniorská odveta s Bílinou

06.09.2020 20:35

V neděli 6. 9. si naši junioři zopakovali zápas s Bílinou, tentokrát na ledě soupeře. HC Draci Bílina versus HC Slovan Louny U20 – 9:6 (2:1; 3:5; 4:0)... (více)

V neděli 6. 9. si naši junioři zopakovali zápas s Bílinou, tentokrát na ledě soupeře. Po porážce 3:7 jsme jim měli, co vracet. K dnešnímu zápasu jsme měli jet s dvojicí brankářů Bubeník, Rost, ale první jmenovaný se pravděpodobně setkal s nositelem čínského viru, a tak byl uvržen do karantény. Povolali jsme tedy opět Růžičku. Do zápasu jsme vstoupili soustředěným výkonem, který byl korunován vedoucím gólem Hynka. Postupem času jsme však začali vyklízet pozice soupeři, který toho využil ke vstřelení dvou gólů, a tak jsme šli po první třetině do kabin za stavu 1:2. Druhá třetina by z naší strany velmi dobrá a opět se ukázalo, jakou posilou je Martin Adámek. V průběhu necelých 9 minut dokázal 4 krát skórovat a byl vůdčí silou obratu. Pátý gól v této třetině přidal neskutečnou dělovkou od modré Kastner. Bohužel naše obrana si opět vybrala několik oddechových časů a soupeři se podařilo třikrát skórovat a to ještě pro domácí rozhodčí neuznali regulérní gól. Zpestřením druhého dějství byl souboj muže proti muži, který svedl Velhartický s jedním z bílinských borců. Přestože diváci souboj ocenili potleskem, rozhodčí Vozár neměl pro oba rohovníky pochopení a poslal je předčasně do sprch. Po dvou třetinách jsme tedy vedli 6:5 a do poslední části zápasu jsme šli s cílem neinkasovat a zápas v klidu dovést do vítězného konce. Opak byl ale pravdou. Hráči Bíliny na nás vlétli a po většinu času nás drželi před naší svatyní, kterou v druhé polovině zápasu hájil Rost. Ačkoliv předvedl několik výborných zákroků nakonec jsme třetinu prohráli 0:4 a tím i celý zápas 6:9. Dobrou zprávou je, že výkonnost našeho týmu má vzestupnou tendenci a po hokejové stránce bylo toto utkání z naší strany určitě nejlepší. I oba brankáři přes obdržené branky podali velmi dobrý výkon a dlouho nás drželi ve hře. Naší slabinou je chabá střelba, kdy soupeř poslal na naše gólmany dvakrát více střel než my na jejich.

HC Draci Bílina versus HC Slovan Louny U20 – 9:6 (2:1; 3:5; 4:0)

Střely na branku: 61:29

Sestava HC Slovan Louny U20: Růžička (29‘ Rost); Kastner, Lochovský; Doskočil, Selichar; Hynek, Čonka, Kopelent; Kašpar, Vimr, Adámek; Velhartický, Pokorný

Branky, asistence: Adámek (4+0), Hynek (1+2), Kastner (1+0), Kašpar (0+2)