Mladíci Slovanu reprezentovali Ústecký kraj

24.01.2016 19:09

Druhý turnaj v letošní sezoně založeném projektu VTM proběhl v sobotu 16.1. a Slovan Louny na tomto turnaji měl opět čtyři zástupce. V uplynulém týdnu též v Ústeckém kraji proběhla Olympiáda dětí a mládeže, kde též reprezentovali hráči Slovanu.

Dne 16.1.2016 proběhl druhý turnaj projektu VTM. Náš kraj opět reprezentovali i naši hráči Martin Adámek, Ondřej Čech a Václav Hynek v kategorii U13 a Jan Ekrt v U12.

Projekt Výchova talentované mládeže v krajích byl založen v září 2015 Českým svazem ledního hokeje. Cílem je zajistit jedenácti až patnáctiletým talentovaným hokejistům co nejkvalitnější přípravu. Projekt vyplňuje prostor mezi výchovou na klubové úrovni a mládežnickými reprezentacemi, které začínají v kategorii šestnáctiletých. Účastníci projektu absolvují každý měsíc nad rámec přípravy v klubech krátké soustředění a v průběhu sezóny dva mezikrajské turnaje.

 

Na právě skončené Olympiádě dětí a mládeže měl Slovan dva zástupce. V disciplíně rychlobruslení reprezentovali Ústecký kraj naši hráči Radek Doskočil a Ondřej Čech. Ondřej Čech se umístil na 7.místě v supersprintu na 111 metrů, na 8.místě na trati dlouhé 500 metrů a na 333 metrů se umístil na 11.příčce, to vše v kategorii mladších žáků.

Radek Doskočil reprezentoval v kategorii starších žáků a umístil se následovně: 18.místo na 111 metrů, 21.místo na 500 metrů a 24.místo na 333 metrů.