Na zimním stadionu se uskutečnil 6.ročník akce Týden hokeje !

27.01.2019 21:31

Další  náborová akce přinesla nové hokejisty !

Týden hokeje na Lounském zimním stadionu číslo 6.

V sobotu 26.1.2019 se na zimním stadionu v Lounech uskutečnila náborová akce místního hokejového klubu v rámci Týdne hokeje.

Klub připravil pro zájemce o hokej šatnu s propagačním materiálem a výstrojí, šéftrenér mládeže Jan Trefný představil rodičům klub HC Slovan Louny, zdůraznil cíle klubu, pro který je prioritou mládež a vyzdvihl především možnost navštěvovat hokejové třídy a spolupráci s extraligovými kluby HC Verva Litvínov a Piráti Chomutov v oblasti mládeže.

Poté následoval program na ledě, kde mohli účastníci sledovat trénink přípravky. Do přípravky chodí děti narozené v roce 2013 a mladší, a také děti ze skončené Školy bruslení, které chtějí pokračovat v hokeji. V ukázce tréninku převládala herní forma. Tyto ukázky už sledovaly zúčastněné děti na ledě, v „reprezentačních“ dresech, které dostali při příchodu jako dárek.

V příštích 60 minutách si sami děti vyzkoušely „trénink“, naučily se vstávat z ledu, udělaly své první krůčky, projely si opičí dráhu, zahrály kuželky a nakonec si zastřílely na skutečné brankáře, které jsme si vypůjčili z družstva ročníku 2010 a z A týmu.

Akce se zúčastnilo 23 dětí.

Na konci akce jsme se všichni společně vyfotili.

Díky všem, kteří přišli a těm, kdo mi s celou akcí pomáhali.

předseda a šéftrenér HC Slovan Louny