Dominujeme KHL

08.10.2018 19:02

Slovan ovládl derby a utíká soupeřům v tabulce !!!

                     HC Stadion Litoměřice "B"  5:8  HC Slovan Louny

                                                             (4:1,0:3,1:4)

Branky a nahrávky : 12. Rusý (Pavlata, Kolenatý), 18. Krejča (Drábek), 19. Pavlata (Kolenatý), 20. Votrubec (Zedek, Purma), 46. Drábek – 9. Rais (Kousek), 24. Kousek (Dalecký), 27. Kousek (Svoboda, Szakal), 34. Svoboda (Růžek, Rais), 42. Svoboda (Kousek, Szakal), 44. Kousek (Salač, Szakal), 55. Szakal (Salač, Růžek), 59. Salač (Szakal)

ČLÁNEK :

5.kolo KHL slibovalo boj o první místo. Oba týmy měli po 12 bodech a výherce tohoto kola mohl jít do trháku. Slovan poprvé v sezoně vstoupil do utkání velmi dobře. Hráči Slovanu bruslili, vycházeli jim kombinace a přehrávali soupeře na plné čáře. Skvělý vstup završil Rais gólem na 1:0. Slovan ale od 12. minuty úplně přestal hrát a Litoměřice trestali. Nejdříve lounský odchovanec v barvách domácích - Rusý srovnal a poté Stadion během dvou minut urval skóre na svojí stranu v podání 3 gólů. Po první třetině 4:1 pro domácí.

Slovan nakoplo až vyloučení Sebastiana Dörnera, který vrazil Vavricu na hrazení a dostal trest 5 + do konce utkání. Slovan přesilovku využil a do konce druhé třetiny srovnal na 4:4. 

Třetí třetina se již nesla v podobném duchu jako začátek utkání. Slovan opět soupeře válcoval, hráči bruslili a tak se již soupeřovi z Litoměřic nepodařilo nic užitečného vymyslet. Slovan si veze z derby zasloužené tři body, ikdyž výpadek tam byl. Každopádně opět Louny potvrdili, že letos nemají konkurenci. 

Za zmínku stojí hattrick lounského Michala Kouska, který ke svým přesným střelám přidal ještě dvě nahrávky a byl nejlepším hráčem na hřišti.

Jen tak dál !!!

                             Příští zápas odehraje Slovan na domácím ledě proti Lovosicím.