Slovan ovládl přestřelku v Roudnici

29.09.2018 11:11

Slovan zajížděl v rámci třetího kola na led Roudnice a o sváteční večer bylo na ledě rušno.

HC Roudnice n/L 6:9 HC Slovan Louny (2:0;3:4;1:5)

Branky : 8. Kuchař (Tintěra), 11. Pokorný (Kuchař), 23. Pokorný (Kuchař, Kašička), 33. Kuchař (Vacek, Richter), 34. Vacek (Pokorný, Kuchař), 43. Vacek – 28. Srb (Dittrich), 30. Růžek (Svoboda, Salač), 39. Salač (Szakal, Kolčava), 39. Dalecký (Kousek), 41. Salač (Szakal, Srb), 45. Dittrich (Kousek), 45. Kolčava (Salač), 48. Kousek (Szakal, Salač), 54. Szakal (Dittrich)

Slovan přijel do Roudnice v plné sestavě a do utkání vstoupil na tři pětky. Ovšem úvod se vůbec nepovedl, respektive celá první třetina. Roudnice nehrála "kdo ví jaký" hokej, roudničtí se spoléhali především na rychlé brejky, které bohužel na lounské hráče platili 100%. Po první třetině byl stav 2:0 a Slovan vypadal "na ručník". Když na začátku druhé třetiny zvýšil na 3:0 Pokorný a hra Slovanu se nezlepšovala, vypadalo to špatně. Když svitla naděje po trefách Srba s Růžkem, ihned ji dvěma góly během  jedné minuty Roudnice potrestala.

V půli zápasu stav 5:2 pro domácí.

Slovan se rozjel tak jak jsme zvyklí až po 35 minutách hry. Možná by pro louňáky mělo být hodinové rozbruslení před zápasem, aby se borci probrali včas. Po půlce zápasu Louny dominovali takovým způsobem, že pár diváků, kteří na zimní stadion dorazili, domácí hráče museli litovat. Dvakrát trestal Salač a postupně také Szakal,Dittrich M.,Kolčava,Kousek a Dalecký. Slovan tedy zvítězil 6:9 a po třech zápasech má plný počet bodů. V neděli hostíme SK Kadaň "B", která proti Litoměřicím padla 1:6.

Vidíme se v neděli !