Slovan vybojoval výhru s Kobrou

30.11.2014 22:11

Po včerejší zbytečné ztrátě s Bohemians čekal na Slovan další nepříjemný soupeř - Kobra Praha B.
Utkání začalo s mírným zpožděním, jelikož polovina mančaftu Kobry vyrazila místo Loun do Roudnice. Domácí hokejisté dobře využili toho, že většina hráčů Kobry neměla rozbruslení a z úvodního tlaku těžil v 5.minutě, kdy se prosadil Dalecký. Probuzení spící Kobry přišlo po druhé brance, kterou si ve 23.minutě připsal Marek Svoboda střelou do horního růžku. Podobně jako v zápase s Bohemians, i s Kobrou se hráči Slovanu spokojili s dvoubrankovým vedením. Toho soupeř využil a třemi brankami otočil průběh utkání. Naštěstí patnáct sekund před koncem druhé třetiny využil Mistolerovu nahrávku zpoza branky Růžek a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu.
Ve 42.minutě poslal Kaplan do brejku Raise a nejlepší střelec Slovanu se nemýlil. Těsné vedení hráči drželi bojovností a jistými zákroky Charváta. V 54.minutě pak přišla kuriózní branka. Hloucha přes celé hriště poslal přihrávku až k Mašátovi v brance Kobry, ovšem ten na puk vyčkával až do poslední chvíle a toho využil důrazný Dalecký, který stihl do puku šťouchnout dříve než Mašát zpracoval a zvýšil tak na 5:3 (viz fotky pod článkem).
Slovan se touto výhrou posunul na 6.místo právě za Kobru, na kterou ztrácí pouze bod. V příštím kole zajíždí Slovan na půdu lídra přeboru z Letňan.

Aktualizované statistiky naleznete >ZDE<

 

Filip Suchý

https://www.kobrata02.banda.cz/webs/k/kobrata02/css/logo.png     HC Slovan Louny - HC Kobra Praha B
5:3

(1:0,2:3,2:0)

 

Datum utkání: 11.kolo, neděle 30.11.2014, 17:00
B
ranky a nahrávky: 5. Dalecký (Mistoler, Růžek), 23. Marek Svoboda (Mistoler), 40. Růžek (Mistoler), 42. Rais (Kaplan), 56. Dalecký (Hloucha, Růžek) - 31. Dančák (Procházka, Kynčl), 33. Švácha (Šubrt), 37. Gron.
Rozhodčí: Kloub - Vyštejn, ...
Vyloučení: 5:2, navíc Král (K) 10 min.os.trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 32:39. Diváci: 120.
Fotografie z utkání:
ZDE

HC Slovan Louny:

T.Charvát - Kaplan, T.Kučera, Srb, Hloucha - Marek Svoboda, Prokeš, Veselák - Mistoler, Růžek, Dalecký - M.Dittrich, Rais, D.Dittrich, J.Červíček. Trenéři: Šedivý, Kovařík.
https://www.kobrata02.banda.cz/webs/k/kobrata02/css/logo.png

HC Kobra Praha B:

Mašát - Procházka, F.Svoboda, Gron, Kynčl, Michalů, Maciboba, Malovický, Dančák, Lacina, Šubrt, Král, Beránek, Švácha, Verner. Trenér: Kopejtko.


Branka Romana Daleckého na 5:3.