Slovan zvítězil v Lovosicích 4:0

21.01.2018 16:37

Slovan se prokousal k vydřené výhře 4:0 !

Lounský tým trpí na nedostatek hráčů, rozsáhlá marodka postihla především útočné řady. Tým doplnili dva hráči ze staršího dorostu - Kastner a Hynek, kteří se své role ujali velmi dobře a udělali zajímavý dojem.

Každopádně výhra to byla opravdu vydřená. V první třetině se ani jeden celek nedokázal prosadit a ani šance nebyly k vidění na lovosickém stadionu.

Ve druhé periodě se opakoval stejný scénář, jen s tím rozdílem, že nejdříve Dittrich a minutu poté Prokeš překonali domácího golmana Veverku. Obě branky padly po teči před brankou.

Až závěr utkání začal Slovan hrát s přehledem a Lovosice nestačili především fyzicky. V 41. přidal další branku Prokeš a účet uzavřel v 59. Kolčava střelou z mezikruží. Hokej to nebyl moc atraktivní, ale na to se historie neptá. Slovan bere důležité 3 body do tabulky a upevňuje si tak 3. místo. Jediný spokojený ze své hry může být golman Chravát ml., který si připisuje svoji první nulu v "A" teamu a čeká ho příspěvek do klubové kasičky.

Ve středu se Slovan na domácím ledě utká s celkem z Litoměřic "B". Utkání začíná v 18:00 a pokud Slovan udrží vítěznou vlnu, může si s přdstihem  zajistit konečné 3.místo a tím tedy třetí postupovou pozici do Play-off !