Souhrn výsledků 21.-25.3.2018

25.03.2018 20:54

Výsledky HC Slovanu Louny 21.-25.3.2018

 

Mladší dorost

V sobotu 31.3.2018 od 11 hod. bude hrát doma mladší dorost poslední mistrovské utkání s HC Baníkem Sokolov.

Starší žáci  

V neděli 25.3.2018 jeli starší žáci k poslednímu mistrovskému zápasu do Chebu a vyhráli 3:9(0:1,1:3,2:5).

Branky Slovanu: 4x Cimrman, 1x Čech, Gotzl, Síč, Kladivo, Podaný.

Mladší žáci  

Ve středu 21.3.2018 jeli mladší žáci B k mistrovskému zápasu do Ústí nad Labem a prohráli 6:5(1:1,4:1,1:3).

Branky Slovanu B: 2x Havlíček, 1x Jarý, Poděbradský, Benešovský.

Sestava Slovanu B: Krátký(b), Jarý, Havlíček, Poděbradský, Láník, Ekrt T., Kopelent, Neubert, Benešovský, Kurucz, Kříž, Jirotka, Vyšata, Slavíčková.

V sobotu 24.3.2018 hráli doma mladší žáci B mistrovské utkání s Piráty Chomutov a vyhráli 6:3(3:2,0:0,3:0).

Branky Slovanu B: 2x Havlíček, Heller, Poděbradský.

Sestava Slovanu B: Klopsch(b), Krátký(b), Neubert, Jarý, Poděbradský, Kurucz, Havlíček, Kopelent, Kříž, Vyšata, Jirotka, Láník.

V sobotu 24.3.2018 hráli doma mladší žáci A mistrovské utkání s HC Roudnicí a prohráli 4:8(3:2,0:3,1:3).

Branky Slovanu A: 1x Budiač, Frolík, Hauf, Holý.

Sestava Slovanu A: Tarant(b), Zíval, Frolík, Benešovský, Stanko, Holý, Budiač, Slavíčková, Buchcar, David, Hauf, Sainer.

V neděli 25.3.2018 jeli mladší žáci A k mistrovskému zápasu do Chebu a vyhráli 2:14(1:4,1:7,0:3).

Branky Slovanu A: 2x Zíval, Bechyně, Hauf, David, 1x Benešovský, Budiač, Buchcar, Holý, Sainer, Stanko.

Sestava Slovanu A: Tarant(b), Zíval, Frolík, Bechyně, Benešovský, Stanko, Holý, Budiač, Slavíčková, Buchcar, David, Hauf, Sainer.

Od pátku 30.3.2018 do soboty 31.3.2018 se zúčastní mladší žáci turnaje v Hodoníně.

Ročník 2009

Od soboty 24.3.2018 do neděle 25.3.2018 se ročník 2009 s A i B týmem zúčastnil turnaje v Děčíně – Grizzly Cupu.

Slovan A obsadil 3.místo a Slovan B obsadil 3.místo.

V prvním zápase Slovan A prohrál s HC Vlky Jablonec nad Nisou A 2:7(2:3,0:3,0:1).

Branky Slovanu A: 2x Krejčík.

V druhém zápase Slovan A prohrál s HC Děčínem A 3:9(3:4,0:4,0:1).

Branky Slovanu A: 1x Jenček, Zorner, Witoš.

Ve třetím zápase Slovan A vyhrál s  HC Českou Lípou A 5:1(2:1,1:0,2:0).

Branky Slovanu A: 2x Oberst, 1x Jenček, Rabas, Záruba.

Ve čtvrtém zápase Slovan A vyhrál s HC Slavií Praha A 7:6(5:2,1:3,1:1).

Branky Slovanu A: 2x Koukal, Krejčík, 1x Kanta, Zorner, Witoš.

V pátém zápase Slovan A vyhrál s HC Oceláři Třinec A 8:2(3:2,3:0,2:0).

Branky Slovanu A: 5x Záruba, 2x Kanta, 1x Witoš.

V šestém zápase Slovan A vyhráli s Piráty Chomutov A 11:7(4:2,7:5,0:0).

Branky Slovanu A: 4x Záruba, 3x Kanta, 2x Zorner, 1x Koukal, Witoš.

Sestava Slovanu A: Zíval(b), Záruba, Witoš, Kanta, Koukal, Oberst, Jenček, Zorner, Krejčík, Rabas, Kocián.

Konečné pořadí turnaje A týmů: 1.HC Děčín A, 2.HC Slavie Praha A, HC Slovan Louny A, 4.HC Vlci Jablonec A, 5.Piráti Chomutov A, 6.HC Oceláři Třinec A, 7.HC Česká Lípa A.

V prvním zápase Slovan B vyhrál s HC Vlky Jablonec nad Nisou B 11:5(7:2,3:1,1:2).

Branky Slovanu B: 5x Kocián, 2x Mašek, Morávek, Sázavský.

V druhém zápase Slovan B vyhrál s HC Děčínem B 14:4(7:2,3:1,1:2).

Branky Slovanu B: 7x Kocián, 3x Mašek, 2x Janeček, 1x Morávek, Novotný.

Ve třetím zápase Slovan B vyhrál s HC Českou Lípou B 7:5(2:3,3:1,2:1).

Branky Slovanu B: 2x Sázavský, 1x Kocián, Laube, Mašek, Slavíček, Votavová.

Ve čtvrtém zápase Slovan B prohrál s HC Slavií Praha B 4:13(3:4,0:7,1:2).

Branky Slovanu B: 2x Mašek, 1x Janeček, Zeman.

V pátém zápase Slovan B prohrál s HC Oceláři Třinec B 8:10(2:4,5:4,1:2).

Branky Slovanu B: 4x Zeman, 2x Mašek, 1x Morávek, Sázavský.

V šestém zápase Slovan B vyhrál s Piráty Chomutov B 13:6(6:1,6:3,1:2).

Branky Slovanu B: 5x Zeman, 3x Mašek, Morávek, 2x Sázavský.

Sestava Slovanu B: Slavíček(b), Kocián, Zeman, Janeček, Sázavský, Novotný, Laube, Votavová, Morávek, Mašek.

Konečné pořadí turnaje B týmů: 1.HC Slavie Praha B, 2.HC Oceláři Třinec B, 3.HC Slovan Louny B, 4.Piráti Chomutov B, HC Vlci Jablonec B, 6.HC Česká Lípa B, 7.HC Děčín B.

V pátek 30.3.2018 od 9.45 hod. bude hrát doma ročník 2009 přátelský zápas na velké hřiště s HK Kralupy nad Vltavou.

V neděli 1.4.2018 jede ročník 2009 na turnaj do Hořovic, kde se utká s HC Spartakem Žebrák, HC Škodou Plzeň a HC Meteorem Třemošná.

Ročník 2010

Od pátku 23.3.2018 do neděle 25.3.2018 se ročník 2010 zúčastnil turnaje v Mostě – Easter Cupu a obsadil 9.místo.

V prvním zápase Slovan prohrál s HC Kryzhynka Kiev 5:13.

V druhém zápase Slovan prohrál s Avantgardem Hockey 2:18.

Ve třetím zápase Slovan prohrál s Czech Stars Team A 2:24.

Ve čtvrtém zápase Slovan vyhrál s Junosť Minsk B 13:2.

V pátém zápase Slovan vyhrál s HC Draky Bílina 6:4.

V zápase o umístění porazil Slovan Mostecký Lvi 14:8.

V zápase o 9 místo Slovan vyhrál s Siberian Penguins 5:2.

Sestava Slovanu: Trefný(b), Keprta(b), Bubák, Egermann, Ekrt, Grunt, Kotouček, Kotoučková, Maier, Rybka, Slavík, Svítek, Studený, Šimek.

Ročník 2012

V sobotu 24.3.2018 hrál doma ročník 2012 přátelský zápas s Mosteckými Lvi a vyhráli 15:13. Sestava Slovanu: Angelov-Janev(b), Dakher, Domecký, Hrubý, Hlubík, Máslo, Paclt, Parkman, Sinkule, Soldatek, Varchola, Vinický, Vostatek.

V sobotu 31.3.2018 jede ročník 2012 na turnaj do Kralup nad Vltavou.

 

Jaroslav Zíval