Utrápená bitva přinesla Lounům 3 body

24.09.2018 17:06

Nedělní utkání přineslo celkem 12 branek, ovšem určitě je ještě co zlepšovat.

V rámci druhé kola KHL (krajské hokejové ligy) zavítal na lounský led tým Klášterce. Utkání od začátku bylo v poměrně svižném tempu, ovšem celé střetnutí postrádalo především přesnost na hokejkách. Po první třetině byl stav vyrovnaný 2:2, ve druhé se především díky přesilovkám dařilo domácím a trhli vedení na svoji stranu. - 5:3. Po zvýšení na počátku třetí třetiny na 6:3 již vypadal výsledek jasně. Jenže Slovan hozenou rukavici nezvedl a zbytečnými hrubkami v rozehrávce nechal kláštereckým možnost korigovat stav až na 6:5. Poslední tah však vyšel na Louny a tak výsledek skončil 7:5. Pokud lounští hráči zlepší rozehrávku při přechodu z obranného do útočného pásma, určitě mají možnost pomýšlet na první příčku v soutěži. Poté co Mostečtí Lvi postoupili do II. ligy by se měl Slovan, alespoň podle papírových předpokladů, stát jasným favoritem.

Uvidíme jak si poradí lounští borci s dvěma zápasy, které je čekají v rychlém sledu. V pátek rozehraje třetí kolo Slovan v Roudnici od 18:00 a v neděli v rámci kola čtvrtého přivítáme na domácím ledě SK Kadaň "B", již tradičně v 17:00.