Louny žijí hokejem, Český hokej s programem Týden hokeje u nás vede!

Louny žijí hokejem, Český hokej s programem Týden hokeje u nás vede!

Na akci „Týden hokeje“ přišlo neuvěřitelných 67 dětí a všem jsme ukázaly, že hokej je bezva zábava. V úterý 16. ledna od 15:45 hodin doslova praskal zimní stadion HC Slovan Louny ve švech. S úžasem jsme hleděly na příchozí natěšený děti, které se neskutečně těšily na led, až se poprvé sklouznou na bruslích.

Zájemci o Týden hokeje se nejprve u vstupu zaregistrovali a získali malé dárečky. Hned na to je čekaly dvě připravené šatny k převlečení. Někteří si vyzkoušely nové dresy se znakem Slovanu a pod dohledem trenérů poprvé vstoupily na ledovou plochu.

Hned na začátku akce mohly vidět ukázku hokeje od hráčů 4 hokejové třídy a pak hurá na to!!!

Naučily se rychlostí blesku zvedat z ledu na brusle a seznámily se s prvními krůčky na bruslích, Čekalo je hned několik stanovišť. S trenéry si vyzkoušely projet opičí dráhu, zastřílely si na brankáře či na kuželky, zahrály si spousty her pro začátečníky, stavěly komíny z puků nebo hrad z kostek.

Na prezentaci jsme rodiče seznámily s chodem klubu, představily jsme hlavní trenéry, kteří se budou o jejich děti starat a co případně malým hokejistům a jejich rodičům můžeme nabídnout.

Kdo by se k nám chtěl ještě přidat, může přijít na některý z tréninků přípravky každé úterý a čtvrtek od 16:20 hodin. Pojďte do toho! Zkušený trenérský kolektiv se o vás postará.

Těšíme se na Vás!

Galerie k aktualitě