Rozpis zápasů a turnajů  - 3.TŘÍDA – ŘÍJEN 2017

 

22.10. - 11.15 - 14.45 - ZS Kralupy - turnaj - jede jeden tým - sraz 10.15

Nominace:

DRESY OBOJE

 

 

28.10. – 16.00 – 19.00 – ZS Louny – mistrovský turnaj A tým – sraz 15.00

16.00 – HC Stadion Litoměřice

18.00 – Piráti Chomutov A

Nominace:

 

29.10. – 10.30 – 12.30 – ZS Roudnice – mistrovský turnaj B tým – sraz 9.30 

DRESY OBOJE

 

10.30 - HC Děčín

11.30 - HC Roudnice

Nominace:

Rozpis zápasů a turnajů  - 3.TŘÍDA – LISTOPAD 2017

 

 

  4.11. – 8.30 – 9.45 – ZS Louny – přátelský zápas A i B tým – sraz 7.30

 

 

 

11.11. – 12.15 – 14.15 – ZS Bílina - mistrovský turnaj A tým – sraz 11.15

DRESY OBOJE

12.15 – HC Draci Bílina

13.15 – Piráti Chomutov B

 

 

18.11. – 16.40 – 17.55 – ZS Louny – přátelský zápas A i B tým– sraz 15.40

 

HK Kralupy nad Vltavou

 

 

26.10. – 9.30 – 12.30 – ZS Louny – mistrovský turnaj A tým – sraz 8.30

  9.30 – HC Verva Litvínov B

11.30 – HC Slovan Ústí nad Labem

 

25.-26.10. – 00.00 – 00.00 – ZS Klášterec – mistrovský turnaj B tým – sraz 0.00  

DRESY OBOJE

00.00 - HC Klášterec

00.00 - HC Stadion Litoměřice

Mistrovské turnaje 2017/18 – ročník 2009:

 

28.10. - 16.00-19.00 – ZS Louny – Louny A, Litoměřice, Chomutov A - sraz 15.00

29.10. 10.30-12.30 – ZS Roudnice – Louny B, Roudnice, Děčín sraz 9.30

11.11. 12.15-14.15– ZS Bílina – Louny A, Bílina, Chomutov B - sraz 11.15

11-12.11. – ZS Varnsdorf – Louny B, Varnsdorf, Most - turnaj zrušen

26.11. - 9.30-12.30 – ZS Louny – Louny A, Litvínov B, Ústí - sraz 8.30

25-26.11. – ZS Klášterec – Louny B, Klášterec, Litoměřice

10.12. – 11.45-13.45 - ZS Roudnice – Louny A, Roudnice, Most B - sraz 10.45

10.12. – 10.15-12.30 - ZS Dresden – Louny B, Dresden, Chomutov A - odjezd autobsu v 6.30

12.12. – 15.00-16.00 - ZS Litvínov – Louny A, Litvínov B - sraz 14.00

17.12. – 9.00-12.00 -   ZS Louny – Louny B, Ústí, Děčín - sraz 8.00

      6-7.1. – ZS Kadaň – Louny B, Kadaň, Litvínov A

13.1. - 9.00-12.00 – ZS Louny – Louny A, Litoměřice - sraz 8.00

 21.1. - 9.00-12.00 – ZS Louny – Louny A, Kadaň, Klášterec - sraz 8.00

  20-21.1. – ZS Děčín – Louny B, Ústí, Děčín

  4.2. – 12.15-14.30 - ZS Dresden – Louny A, Dresden, Litvínov A

      3-4.2. – ZS Klášterec – Louny B, Chomutov A, Klášterec

 17.2. - 11.00-13.00 - ZS Litvínov – Louny B, Litvínov B, Kadaň - sraz 10.00

 18.2. - 9.00-12.00 – ZS Louny – Louny A, Děčín, Chomutov A - sraz 8.00

      3-4.3. – ZS Ústí – Louny A, Ústí, Roudnice

      3-4.3. – ZS Kadaň – Louny B, Kadaň

  18.3. – 9.00-10.00 - ZS Louny - Louny A, Klášterec - sraz 8.00

  18.3. - 16.00-18.00 - ZS Litvínov – Louny B, Litvínov A, Roudnice - sraz 15.00