Rozpis zápasů a turnajů  - 3.TŘÍDA – ZÁŘÍ 2017 

 

10.9. – 9.45 – 15.30 – ZS Světlá nad Sázavou – turnaj – sraz 8.45

 
  9.45 - 10.20 - HC Slovan Louny - RS Pardubice
11.25 - 12.00 - HC Slovan Louny - TJ Jiskra Humpolec
12.20 - 12.55 - HC Slovan Louny - HC Světlá nad Sázavou
13.00 - oběd
14.00 - 14.35 - A3 - B3, A4 - B4
14.45 - 15.20 - A1 - B1, A2 - B2
15.30 - vyhlášení výsledků
 
Nominace:
 

17.9. – 12.35 – 13.55 – ZS Louny – přátelský zápas A i B tým – sraz 11.45            

 

 

30.9. –   8.30 –   9.45 – ZS Louny – přátelský zápas A i B tým – sraz 7.45

 

Mistrovské turnaje 2017/18 – ročník 2009:

8.10. - 10.00-13.00 – ZS Louny – Louny B, Varnsdorf, Roudnice, Chomutov B - sraz 9.00

    7-8.10. – ZS Děčín – Louny A, Děčín, Dresden

28.10. - 16.00-19.00 – ZS Louny – Louny A, Litoměřice, Chomutov A - sraz 15.00

29.10. - 10.30-12.30 – ZS Roudnice – Louny B, Roudnice, Děčín - sraz 9.30

11-12.11. – ZS Bílina – Louny A, Bílina, Chomutov B

11-12.11. – ZS Varnsdorf – Louny B, Varnsdorf, Most

26.11. - 9.00-12.00 – ZS Louny – Louny A, Litvínov B, Ústí - sraz 8.00

25-26.11. – ZS Klášterec – Louny B, Klášterec, Litoměřice

  9-10.12. – ZS Roudnice – Louny A, Roudnice, Kadaň

  9-10.12. – ZS Dresden – Louny B, Dresden, Chomutov A

16-17.12. – ZS Litvínov – Louny A, Litvínov A, Litvínov B, Chomutov A

17.12. – 9.00-12.00 -   ZS Louny – Louny B, Ústí, Děčín - sraz 8.00

 7.1. - 9.00-12.00 – ZS Louny – Louny A, Litoměřice, Varnsdorf - sraz 8.00

      6-7.1. – ZS Kadaň – Louny B, Kadaň, Litvínov A

 21.1. - 9.00-12.00 – ZS Louny – Louny A, Kadaň, Klášterec - sraz 8.00

  20-21.1. – ZS Děčín – Louny B, Ústí, Děčín

      3-4.2. – ZS Dresden – Louny A, Dresden, Litvínov A

      3-4.2. – ZS Klášterec – Louny B, Chomutov A, Klášterec

 18.2. - 9.00-12.00 – ZS Louny – Louny A, Děčín, Chomutov A - sraz 8.00

 17.2. - 11.00-12.00 - ZS Litvínov – Louny B, Litvínov B, Kadaň - sraz 10.00

      3-4.3. – ZS Ústí – Louny A, Ústí, Roudnice

      3-4.3. – ZS Chomutov – Louny B, Chomutov A, Kadaň, Bílina

  17-18.3. – ZS Most – Louny A, Most, Klášterec, Dresden

  18.3. - 16.00-18.00 – ZS Litvínov – Louny B, Litvínov A, Roudnice - sraz 15.00