Tarant (b), Sainer, Benešovský, Holý, Havlíček, Slavíčková, Buchcar, Stanko, Bechyně, Zíval, Budiač, Frolík, David, Trefný

HC Slovan
Louny
K5156
Tarant (b), Sainer, Benešovský, Holý, Havlíček, Slavíčková, Buchcar, Stanko, Bechyně, Zíval, Budiač, Frolík, David, Jarý

Uvedený čas je čas zahájení zápasu. Sraz je vždy 60 minut před zápasem na příslušném zimním stadionu.

Místo plánovaného odpoledního zápasu bude ráno 8:00 - 9:15 dobrovolný trénink "rybník"

Dne 17.12.2017 hrajeme venkovní utkání v Tachově. Na tento zápas jedeme celý tým autobusem, odjezd od ZS v Lounech v 7:15 hod. Sraz je v 7:00 hod. Návrat na stejné místo, čas upřesním. Autobusem je povoleno přepravovat pouze hráče a realizační tým. Jiný způsob dopravy hráčů nebude akceptován.

Ostatní informace

Máte možnost zůčastnit se tréninku v Chomutově v neděli 23.7.2017 od 7:30, led 2x 75 minut, kategorie 2006/07/08/09/10, kapacita je 30 hráčů + 4 brankáři, cena 300/hráč, 150/brankář. V první tréninkové jednotce se zaměříme na bruslení, vedení kotouče a zakončení, v druhé pak na hru na malém prostoru a samotnou hru. Přihlašovat se můžete zde: doodle.com/poll/fpdns7ctq9yb4ebu

Dne 14.12.2017 se zúčastní tréninku SŽ tito hráči: Holý, Havlíček, Sainer, Slavíčková, Buchcar, David. Začátek tréninku na ledě v 17:30 hod.

Dne 21.12.2017 se zúčastní tréninku SŽ tito hráči: Zíval, Frolík, Bechyně, Stanko, Benešovský, Budiač. Začátek tréninku na ledě v 17:30 hod.

Letní soustřední se uskuteční 19.8.-24.8.2018 v Nymburku, cena 4 500,-Kč / hráč.

Dne 27.12.2017 po tréninku se uskuteční pro hráče Vánoční turnaj v Bowlingu. Od ZS odvedou děti trenéři, vyzvednutí na bowlingu cca v 20:00 hod. Sebou sálovou obuv.

Informace z členské schůze, včetně informací o členských příspěvcích, jsou přesunuty do sekce Kabina. Současně je na tomto odkazu i podrobný přehled plateb.

Splatnost klubových příspěvků za 1Q 2018 je do 31.1.2018.

Neúčast na tréninkách a dalších akcích týmu prosím omlouvejte v diskusním fóru i s uvedením důvodu neúčasti.

V sobotu 20.5. v 11:45 máte možnost zúčastnit se tréninku v Chomutově ( ročníky 06/07/08, led 75 minut, cena 200 Kč/hráč). Přihlásit se můžete zde: doodle.com/poll/fpdns7ctq9yb4ebu