Lídr soutěže si z Loun odváží dva body

28.10.2013 22:04

V pondělním svátečním podvečeru na Lounský led zamířil lídr soutěže tým HC Hvězda Praha. Další kvalitní soupeř si odvezl po boji body do Prahy. Ač jsme prohráli třetí domácí zápas, musím smeknout před všemi hráči, jak zvládli dvě těžké utkání během dvou dnů. Oproti nedělnímu zápasu bylo pár korekcí v sestavě. Marek Švarc a Martin Dittrich chyběli, Dan Kolčava pro zranění Jakub Vavrica pro nemoc. Naopak již mohli nastoupit Láďa Máša a Adam Szakal. Poděkovat musím Patriku Raisovi, který pomohl ve dvou zápasech při studijním volnu z daleké Francie. Bohužel zápas nedohráli dva naši hráči. Již ve 3. minutě musel pro zranění kotníku z branky odstoupit Tomáš Charvát a v průběhu 3. třetiny pro zranění v oblasti obličeje Láďa Máša. Budeme muset zvážit, zda mu nepořídíme plechový „náhubek“, neboť již ve třetím utkání se protihráči zaměřili na jeho ústa.

3:7

(0:3,3:2,0:2)

Datum utkání: 8.kolo, pondělí 28.10.2013, 17:00
B
ranky a nahrávky: 32. Szakal (Rais), 35. Veselák (Sak), 37. Rais - 2. Štrébl (Nedvěd), 3. Nacházel (Fuks), 16. Malý (Fuks), 28. Lobo (Nedvěd), 35. Kukla (Petráček), 52. Kukla (Němec, Štrébl), 56. Štrébl (Kukla).
Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 200. Střely na branku: 27:43.

HC Slovan Louny:

T.Charvát (3. Dorn) - F.Červíček, T.Kučera, Sak, Krupka, Bečka, Srb - Gebelt, Šedivý, Čech - Veselák, Zetka, Máša - Svoboda, Szakal, Rais. Trenéři: Šedivý, Kovařík.

HC Hvězda Praha:

Vokatý - Kolman, Budina, Malý, Petráček, Dufek, Polívka - Fiala, Fuks, Nacházel - Pečenka, Němec, Láska - Kukla, Štrébl, Lobo - Hučko, Nedvěd.

Reportáž

A nyní jak zápas probíhal.

2. minuta – GOL – první střela na branku z hole Matěje Štrébla skončila v brance Slovanu

3. minuta – GOL – Lukáš Nacházel navýšil vedení hostů na 0:2

- pro zranění odstupuje Tomáš Charvát do branky nastupuje Dominik Dorn

- Tomáš Charvát v čase 2:35 měl 3 zásahy a obdržel 2 branky

5. minuta – hosté vedou na branky 0:2 a na střely 0:6

7. minuta – nájezd Lásky likviduje Dominik Dorn

9. minuta – David Veselák- 1 střela domácího týmu na brankáře Vokatého

11. minuta – Dominik Dorn si poradil se střelou hostujícího Dufka

13. minuta – tvrdá střela Radka Srba od modré

14. minuta – Miroslav Gebelt a Jan Čech přečíslili obranu hostí

16. minuta – vyloučen Marek Svoboda za podražení

16. minuta – GOL – Ladislav Malý od modré zvyšuje vedení hostů na 0:3 v přesilovce

17. minuta – Adam Szakal prověřil pozornost hostujícího brankáře

v 1. třetině zásahy brankářů 14 – 6 a vyhrané vhazování 6 – 15

21. minuta – Jan Čech – solo přes půlku hřiště, ale hostující obrana střele zabránila

22. minuta – vyloučen Vladimír Bečka za podražení

23. minuta – Dominik Dorn likviduje střelu Martina Fialy

24. minuta – domácí tým oslabení ubránili

25. minuta – Marek Svoboda se pokoušel překonat tvrdou střelou hostujícího brankáře

25. minuta – vyloučen hostující Hučko

27. minuta – konec přesilové hry, ani jedna střea na brankáře Vokatého nebyla vyslána

28. minuta – GOL – Lobo Richard zvyšuje vedení na 0:4

30. minuta – Adam Szakal – 1. střela domácích hráčů ve 2. třetině

30. minuta – vyloučen hráč hostů Hučko

31. minuta – nejprve v přesilovce Milan Zetka napálil tyčku

31. minuta – Jan Čech – zkoušel dorazit puk do branky

32. minuta – hostující Lukáš Nacházel v oslabení jel sám na Dominika Dorna

32. minuta – Dominik Dorn na 2x zasahuje

32. minuta – GOL – Adam Szakal po přihrávce Patrika Raise snižuje na 1:4

34. minuta – vyloučen hráč Hvězdy Ladislav Malý za krosček

34. minuta – Marek Svoboda – promarnil největší šanci v zápase

35. minuta – GOL – Petr Kukla ve vlastním oslabení zvyšuje na 1:5

35. minuta – GOL – David Veselák po přihrávce Zdenka Saka využívá přesilovku, stav 2:5

36. minuta – hezká akce Patrika Raise

36. minuta – vyloučen Marek Svoboda za hru s loktem

37. minuta – Milan Zetka v oslabení jel sám na brankáře

37. minuta – GOL – Patrik Rais po přihrávce hlavního rozhodčího snižuje ve vlastním oslabení na 3:5

37. minuta – vyloučen hráč Hvězdy Nedvěd, hrálo se 4 na 4

38. minuta – mela před brankářem hostí, bohužel golu jsme se nedočkali

40. minuta – Radek Srb a Franta Červíček se snažili střelami o snížení stavu.

ve 2. třetině zásahy brankářů 11 – 12

42. minuta – Jan Krupka a Ladislav Máša vyzkoušeli pozornost golmana hostí Vokatého

43 . minuta – Patrik Rais – 2x vystřelil

45. minuta – vyloučen Patrik Rais za hákování

46. minuta – hosté v přesilovce vyslali 3 střely na Dominika Dorna

47. minuta – další 3 střely hráčů Hvězdy v přesilovce

51. minuta – domácí tým po delší době po ose Čech – Gebelt – Veselák potěšila diváky

52. minuta – GOL – Petr Kukla zvyšuje na 3:6 pro hosty

52. minuta – vyloučen hostující Daniel Fuks

53. minuta – hosté v oslabení ukázali přečíslení 2 na 1

56. minuta – GOL – Matěj Štrébl zvyšuje pro hosty na konečných 3:7

57. minuta – vyloučen hostující Kolman na 4 minuta, domácímu týmu přesilovka nevyšla

zásahy brankářů ve 3. třetině 18 – 10

Nejlepší hráč zápasu z domácích jednoznačně Dominik Dorn.