Slovan vyhrál první zápas play-off !!!

22.02.2017 21:24

První zápas Slovan zvládl úspěšně, když porazil Lovosice 5:4. Více v článku.

1.utkání Play-off

Slovan nastupoval k prvnímu utkání play-off na domácím ledě proti týmu z Lovosic. První třetina utkání byla pro Slovan vítězná, na tabuli po skončení třetiny svítil stav 2:1, ovšem hra se odehrávala v nervózním duchu. Nejinak tomu bylo po třetině druhé, kdy padly dvě branky, na každé straně jedna a Slovan sice držel převahu, ale zbytečnými chybami se dostával pod tlak ve vlastním obranném pásmu. Až poslední část zápasu přinesla uklidnění v podobě čtvrtého a pátého gólu do sítě Lovosic. Hosté pak vteřinu před koncem stihli ještě zkorigovat na 5:4, ale to již byla pouze kosmetická úprava a tak Slovan bere první bod v semifinále play-off.

Slovan - Lovosice 5:4 (2:1,1:1,2:2)

11.Kousek(Dalecký), 13.Kousek(Dalecký,Prokeš), 35.Kousek(Csonka,Vavrica), 42.Dalecký(Kousek), 57.Růžek(Dalecký)

Sestava: Dorn-Kunrt,Hloucha,Prokeš,Vavrica,Srb,Gebelt,- Šedivý,Růžek,Veselák-Dalecký,Kousek,Csonka-Červíček,Derfler,Dittrich

Roudnice - Kadaň "B" 3:4