04.12.2016 20:19

Informační servis  - Mládež HC Slovan Louny

Mládež HC Slovanu Louny 1.12.-4.12.2016

Dorost

Ve čtvrtek 1.12.2016 hrál doma dorost mistrovské utkání s HC Roudnicí a vyhrál 8:3(3:0,2:1,3:2). Branky Slovanu: 3x Hynek, 2x Brejcha L., Šugár, 1x Brejcha M.. Sestava Slovanu: Petržilka(b), Doskočil, Brejcha L, Hloucha, Tarant, Veselý, Kašpar, Čonka, Šugár, Hynek, Brejcha M., Hotový, Velhartický.

V neděli 4.12.2016 jel dorost k mistrovskému zápasu do Roudnice a prohrál až na nájezdy 3:2(0:0,0:0,2:2). Branky Slovanu: 1x Čonka, Tarant.

V sobotu 10.12.2016 od 14 hod. hraje doma dorost mistrovské utkání s HC Rytíři Vlašim.

Starší žáci

V sobotu 10.12.2016 jedou starší žáci k mistrovskému zápasu do Litvínova.

Mladší žáci

V sobotu 3.12.2016 hráli doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Roudnicí a remizovali 5:5(2:2,3:2,0:1). Slovan nezačal utkání dobře a v 8 minutě prohrával už 0:2. Pak se Slovan vrátil do zápasu 2x ve vlastním oslabení v 11 a ve 12 minutě Podaný a vyrovnal na 2:2. V druhé třetině šel Slovan v 24 minutě do vedení 3:2 brankou Frolík, v 29 minutě Benešovský zvyšoval na 4:2 a v 34 minutě Stanko na 5:2 a zdálo se, že je rozhodnuto. Bohužel Slovan polevil a Roudnice trestala. V 36 minutě snížila na 5:3, v 40 minutě na 5:4. Ve třetí třetině Roudnice v 52 minutě vyrovnala na 5:5. V závěru se musel Slovan bránit, aby nakonec i neprohrál. Nakonec vybojoval pouze bod. Branky Slovanu: 2x Podaný, 1x Frolík, Stanko, Benešovský. Sestava Slovanu: Tarant(b), Fridrich, Zíval, Podaný, Frolík, Slavíčková, Kladivo, Benešovský, Stanko, Bechyně, Holý, Buchcar, David, Hauf, Fiala, Sainer, Suja.

V sobotu 10.12.2016 od 8,30 hod. hrají doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Mostem B.

Ročník 2007

V sobotu 3.12.2016 jel ročník 2007 s B týmem k mistrovskému turnaji do Kadaně a obsadil 3.místo. V prvním zápase Slovan B prohrál s SK Kadaní 13:5(5:1,6:2,2:2). V druhém zápase Slovan B prohrál vysoko s HC Vervou Litvínov A 1:24(1:7,0:9,0:8). Sestava Slovanu B: Krátký(b), Jarý, Šugár, Poděbradský, Vyšata,Neubert, Beneš, Láník, Vondráček, Kurucz.

V neděli 4.12.2016 hrál doma ročník 2007 s A týmem mistrovský turnaj a tento turnaj vyhrál. V prvním zápase Slovan A porazil vysoko HC Stadion Litoměřice A 24:5(7:1,9:1,8:3). Ještě více si Slovan nadělil nadílku HC Děčínu B po výhře 30:2(10:0,12:0,8:2). Sestava Slovanu A: Klöpsch(b), Jarý, Trefný, Vyšata, Sedláček, Havlíček, Heller, Láník, Kurucz, Neubert.

V sobotu 10.12.2016 od 10.45 hod. bude hrát doma ročník 2007 s A týmem mistrovský turnaj za účasti SK Kadaně a HC Klášterce.

V neděli 11.12.2016 jede ročník 2007 s B týmem k mistrovskému turnaji do Děčína, kde se utká s HC Děčínem A a HC Slovanem Ústí nad Labem A.

Ročník 2008

V neděli 11.12.2016 od 9 hod. bude hrát doma ročník 2008 s A týmem mistrovský turnaj za účasti HC Draků Bílina a SK Kadaně.

Ročník 2009

V neděli 4.12.2016 jel ročník 2009 k přátelskému zápasu na Slavii Praha. Slovan nadělil Slavii vysokou nadílku 1:37(1:11,0:13,0:13). Slovan byl jasně lepší a jedinou branku Slavie dala v 26 minutě, kdy snižovala na 1:9. Pak již opět pokračovala kanonáda Slovanu. Branky Slovanu: 6x Kanta, Záruba, 4x Kocián, Koukal, Mašek, Oberst, Witoš, Zeman, 1x Krejčík. Sestava Slovanu: Zíval(b), Kanta, Jenček, Witoš, Záruba, Koukal, Krejčík, Zeman, Mašek, Sázavský, Oberst, Morávek, Kocián.

Ročník 2010

V neděli 4.12.2016 jel ročník 2010 k přátelskému zápasu na Slavii Praha a vyhrál přesvědčivě 2:11(1:2,0:6,1:3). Branky Slovanu: 3x Ekrt, 2x Grunt, Kondrát, Novotný, 1x Slavík, Laube. Sestava Slovanu: Keprta(b), Egerman, Ekrt, Grunt, Kotouček, Slavík, Šrůma, Slavíček, Kondrát, Novotný, Grund, Laube, Ryček.