Souhrn výsledků mládeže 12.11.-13.11.2016

13.11.2016 19:58

Informační servis  - Mládež HC Slovan Louny

Dorost

V neděli 13.11.2016 hrál doma dorost mistrovský zápas s HC Poděbrady a prohráli 3:5(2:4,1:1,0:0). Branky Slovanu: Hynek, Brejcha, Harajda. Sestava Slovanu: Petržilka(b), Brejcha L., Doskočil, Tarant, Hloucha, Veselý, Hynek, Čonka, Šíma, Hotový, Brejcha M., Rejnek, Harajda.

V neděli 20.11.2016 jede dorost k mistrovskému zápasu do Černošic.

Starší žáci

V sobotu 12.11.2016 hráli doma starší žáci mistrovský zápas s HC Děčínem a vyhráli 9:1(3:1,4:0,2:0). Branky Slovanu: 3x Čech, 2x Sušánka, 1x Šugár, Šprynar, Štys.

Ve čtvrtek 17.11.2016 jedou starší žáci k mistrovskému zápasu do Litoměřic.

V sobotu 19.11.2016 od 11 hod. hrají doma starší žáci mistrovský zápas s HC Mostem.

V neděli 20.11.2016 jedou starší žáci k mistrovskému zápasu do Ústí nad Labem.

Mladší žáci

V sobotu 12.11.2016 hráli doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Děčínem a vyhráli 9:3(3:0,5:0,1:3). Branky Slovanu: 3x Frolík, 1x Fiala, Götzl, Holý, Podaný, Slavíková, Stanko. Sestava Slovanu: Tarant(b), Fridrich(b), Zíval, Slavíčková, Frolík, Stanko, Podaný, Benešovský, Götzl, Holý, Sainer, Bechyně, Fiala, Slušný, Hauf, Fischer, Suja.

Ve čtvrtek 17.11.2016 jedou mladší žáci k mistrovskému zápasu do Litoměřic.

V sobotu 19.11.2016 od 9 hod. hrají doma mladší žáci mistrovský zápas s HC Mostem A.

Ročník 2007

V sobotu 12.11.2016 jel ročník 2007 s A týmem k mistrovskému turnaji do Litoměřic a obsadil 4.místo. Slovan A v prvním zápase prohrál s HC Slovanem Ústí nad Labem 3:14(2:3,1:7,0:4). V druhém zápase Slovan A prohrál s HC Stadionem Litoměřice 13:2(5:2,3:0,5:0). Ve třetím zápase Slovan A prohrál s SK Kadaní 12:19(2:8,4:6,6:5). Sestava Slovanu A: Krátký(b), Poděbradský, Jarý, Kříž, Šugár, Láník, Neubert, Abašin, Vondráček.

V sobotu 19.11.2016 jede ročník 2007 s A týmem k mistrovskému turnaji do Litvínova, kde se utká s HC Vervou Litvínov A, HC Vervou Litvínov B a Piráty Chomutov A.

V neděli 20.11.2016 od 9 hod. hraje doma ročník 2007 s B týmem mistrovský turnaj za účasti HC Slovanu Ústí nad Labem A a HC Děčín A.

Ročník 2008

V neděli 13.11.2016 hrál doma ročník 2008 s B týmem mistrovský turnaj a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan B porazil HC Stadion Litoměřice A  19:8. Branky Slovanu B: 6x Ryneš, 3x Mráz, Háblt, 2x Hromada, Novák, Charvát, 1x Svítek. V druhém zápase Slovan B prohrál s ESC Drážďany 6:10. Branky Slovanu B: 2x Háblt, Ryneš, 1x Mráz, Šrůma. Sestava Slovanu B: Voráček(b), Ryneš, Svítek, Hromada, Šrůma, Novák E., Mráz, Charvát, Háblt, Seydl.

Ve čtvrtek 17.11.2016 od 17,05 hod. bude hrát doma ročník 2008 přátelské utkání na velké hřiště s HC Mostem.

V sobotu 19.11.2016 jede ročník 2008 s A i B týmem k přátelskému zápasu do Prahy, kde se utká s HC Hvězdou Praha.

V neděli 20.11.2016 jede ročník 2008 s A týmem k mistrovskému turnaji do Mostu, kde se utká s HC Mostem A a HC Vervou Litvínov B.

Ročník 2009

V neděli 13.11.2016 hrál doma ročník 2009 s B týmem mistrovský turnaj a tento turnaj vyhrál. Jelikož A tým tento víkend nehrál, tak na každý zápas byl B tým doplněn o jednu lajnu z A týmu. Slovan B v prvním zápase porazil HC Stadion Litoměřice 17:4(6:0,5:1,6:3). Slovan B byl po celý zápas jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrál rozdílem třídy. Branky Slovanu B: 5x Kanta, 3x Koukal, Křejčík, Witoš, 2x Záruba, 1x Rabas. Sestava Slovanu B: Slavíček(b), Kanta, Jenček, Záruba, Witoš, Krejčík, Koukal, Rabas, Morávek, Ryček, Sázavský, Kondrát, Laube.

V druhém zápase Slovan B porazil ESC Drážďany 10:5(2:2,6:2,2:1). Tento zápas byl přeci jen vyrovnanější. Slovan B šel do vedení po brance Sázavského 1:0 v 3 minutě. V 8 minutě už Drážďany vedli 1:2. V 13 minutě vyrovnal Krejčík na 2:2. V druhé třetině Slovan B šel do vedení po brankách Maška, Koukala a Kociána na 5:2. V 22 minutě Drážďany snížily na 5:3. V 24 minutě Sázavský dal na 6:3. V 25 minutě Drážďany snížily na 6:4, ale Mašek a Koukal upravili na 8:4. V třetí třetině Koukal zvyšoval v 32 minutě na 9:4. V 34 minutě Drážďany ještě snížili na 9:5, ale poslední slovo měl Krejčík, který upravil v 36 minutě na konečných 10:5. Branky Slovanu B: 3x Koukal, 2x Krejčík, Mašek, Sázavský, 1x Kocián. Sestava Slovanu B: Slavíček(b), Oberst, Novotný, Mašek, Kocián, Krejčík, Koukal, Rabas, Morávek, Ryček, Sázavský, Kondrát, Laube. Celkem branek Slovanu B na turnaji: 6x Koukal, 5x Kanta, Krejčík, 3x Witoš, 2x Mašek, Sázavský, Záruba, 1x Kocián, Rabas.

Ročník 2010

V sobotu 12.11.2016 hrál doma ročník 2010 přátelské utkání s HC Rakovníkem a vyhrál 16:7(10:1,6:0,0:6). Branky Slovanu: 4x Müller, 2x Šrůma, Sedláček, Egerman, 1x Studený, Trefný, Rybka, Svítek, Kotouček, Musil. Sestava Slovanu: Grunt(b), Studený, Slavík, Šrůma, Sedláček, Trefný, Keprta, Egerman, Rybka, Svítek, Kotouček, Müller, Musil.

V neděli 20.11.2016 jede ročník 2010 na turnaj do Klášterce, kde se utká s HC Kláštercem a HC Baníkem Sokolov.