HC Slovan Louny

Příští zápas

Výsledky zápasů žáků

Výsledky zápasů žáků 11.-12.9.2021

Tento víkend odehráli žáci Slovanu své první mistrovká utkání této sezóny. Z výsledků je patrné, že se na letošní sezónu řádně připravili. Z kluzišť soupeřů všechny týmy přivezli body.

ml.žáci (r.2010)

HC Draci Bílina - HC Slovan Louny 1:9 (0:2; 0:4; 1:3)

Sešťáci si vedení v utkání zajistili už v první třetině. Svým výkonem nedovolili soupeři výsledek zápasu nijak otáčet v neprospěch Slovanu a tak po zápase si připisují plný počet bodů.

ml.žáci (r.2009)

HC Litvínov - HC Slovan Louny 8:9 (4:2; 3:2; 1:5)

Sedmáci po dvou prohraných třetinách zabrali a v poslední části zápasu otočili výsledek ve svůj prospěch. Po zaslouženém vítězství vezou všechny body do Loun.

st.žáci (r.2008)

HC Draci Bílina - HC Slovan Louny 3:10 (3:0, 0:3, 0:7)

Osmáci si málem zavařili na problém. První třetinu nezvládli a prohráli ji 3:0. Po přestávce v kabině a motivaci trenéry kluci zabrali a zápas ve druhé části vyrovnali. V poslední třetině Bílinu přehráli vysoko 0:7. Za výkon v zápase si vítězství zasloužili a odvážejí body domů..