HC Slovan Louny

   

Příští zápas

HC Slovan Louny ožil Týdnem hokeje

HC Slovan Louny ožil Týdnem hokeje

Akce se zúčastnilo úžasných 41 dětí

Louny – 41 dětí zavítalo na akci Týden hokeje konanou v sobotu 25.09.2021. Během jedné hodiny si děti vyzkoušely, jaké je to být hokejistou. Nejdříve zhlédly ukázku hokeje a hokejových dovedností třetí hokejové třídy a posléze si již sami mohli zkusit vstřelit puk do brány. Pohrály si s míčky, zdolávaly překážkovou dráhu a zahrály si spoustu her na ledové ploše Slovanu.

„O akci Týden hokeje byl u nás v Lounech vždy zájem a je radost vidět tolik dětí s chutí bruslit. Odmlka byla dlouhá, proto jsem rád, že si rodiče našli cestu na zimní stadion,“ řekl předseda a šéftrenér klubu HC Slovan Louny v jedné osobě Ing. Jan Trefný.

Při vstupu do haly účastníci vyplnili přihlašovací formulář a obdrželi drobné dárky. V šatně se nejenom děti převlékly, ale došlo i na prezentaci pro rodiče kdy šéftrenér představil klub a vysvětlil, proč je pro jejich děti dobré začít hrát hokej.

Kluziště bylo plné dětí, a kdo ví? HC Slovan Louny připravilo již hodně mladých hráčů na cestu za hokejovým snem, třeba z některých těchto dětí vyrostou hráči NHL.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

HC Slovan Louny
HC Děčín "B"
8:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Lounská správa sportovních areálů Elektrárny Počerady Ústecký kraj

Počet návštěv: 96241
Posledních 30 dnů: 671 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 36

© 2024 HC Slovan Louny | Všechna práva vyhrazena | dominik.dorn@styleline.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne