HC Slovan Louny

Datum a čas konání: 17.10.2021 17:00

HC Slovan Louny ožil Týdnem hokeje

Akce se zúčastnilo úžasných 41 dětí

Louny – 41 dětí zavítalo na akci Týden hokeje konanou v sobotu 25.09.2021. Během jedné hodiny si děti vyzkoušely, jaké je to být hokejistou. Nejdříve zhlédly ukázku hokeje a hokejových dovedností třetí hokejové třídy a posléze si již sami mohli zkusit vstřelit puk do brány. Pohrály si s míčky, zdolávaly překážkovou dráhu a zahrály si spoustu her na ledové ploše Slovanu.

„O akci Týden hokeje byl u nás v Lounech vždy zájem a je radost vidět tolik dětí s chutí bruslit. Odmlka byla dlouhá, proto jsem rád, že si rodiče našli cestu na zimní stadion,“ řekl předseda a šéftrenér klubu HC Slovan Louny v jedné osobě Ing. Jan Trefný.

Při vstupu do haly účastníci vyplnili přihlašovací formulář a obdrželi drobné dárky. V šatně se nejenom děti převlékly, ale došlo i na prezentaci pro rodiče kdy šéftrenér představil klub a vysvětlil, proč je pro jejich děti dobré začít hrát hokej.

Kluziště bylo plné dětí, a kdo ví? HC Slovan Louny připravilo již hodně mladých hráčů na cestu za hokejovým snem, třeba z některých těchto dětí vyrostou hráči NHL.

Galerie k aktualitě

17.10.2021 17:00