Archiv článků

Týden hokeje na lounském zimním stadionu

29.09.2019 18:40
V neděli 29.9.2019 se na zimním stadionu v Lounech uskutečnila náborová akce místního hokejového klubu v rámci Týdne hokeje.
Celý článek

Druháci v České Lípě

29.09.2019 16:33
Hráči 2.třídy o víkendu bojovali na turnaji 12-ti mužstev v České Lípě. Výsledky můžete najít na Zápasy
Celý článek

Žáci o víkendu

29.09.2019 15:00
V domácích zápasech porovnali starší i mladší žáci síly s HC Děčín. Bohužel ani jeden zápas výsledkově nedopadl pro Slovan dobře. Mladší žáci prohráli 3:6 a starší žáci 1:7. Mladší žáci si spravili chuť v neděli v Litoměřicích. Tam zvítězili 2:5. Ale o vítežství se museli porvat, dvě třetiny...
Celý článek

Víkendové zápasy mládeže

26.09.2019 08:21
 Přehled domácích zápasů mládeže HC Slovan Louny na následující vikend.
Celý článek

"A" tým - domácí vítězství

22.09.2019 20:18
Slovan si konečně připisuje první body. V neděli na domácím ledě porazil tým HC Lovosice 8:5.
Celý článek

Škola bruslení

22.09.2019 12:12
Dnes začal na zimním stadionu 13. ročník Školičky bruslení.
Celý článek

Vítězství žáků v Mostě

21.09.2019 15:05
Mladší žáci celý zápas mostecký tým přehrávali a zvítězili vysoko 6:17. Starší žáci utkání taktéž rozhodli v první třetině, kterou vyhráli 0:4. Zbylé dvě třetiny byly výsledkově již vyrovnané. Konečný výsledek zápasu byl 3:7.

16.09.2019 12:34
Náborová akce ve spolupráci s Český hokej 29.9.2019 v Lounech.
Celý článek

Domácí úspěch druháků

15.09.2019 14:02
V neděli zvládli druháci svůj první turnaj čtyř mužstev na domácím ledě. HC Slovan - ročník 2012 - 1.MÍSTO.