HC Slovan Louny

Kabina 2014

Schůzka s trenérem a rodiči: 1.9. 2022 po tréninku (15:10)

Úklid kabiny  (vytření všech prostorů, vynesení koše a ost.úklid)

20.11.-27.11.:     Konečná, Lukášová

27.11-4.12. :       Havránková, Slavíková

4.12-11.12.:        Bartoňová, Vorlíček

11.12.-18.12.:     Borlová, Formánková

18.12.-25.12.:     Kantová, Kurka

25.12-1.1.:          Trubačová, Portešová

1.1.-8.1.:             Sojčík, Pavlíček

8.1-15.1.:            Hertlová, JIndřich

15.1-22.1.:          Petreka, Morch

Klubový příspěvek

pro r. 2014 je stanoven ve výši 6.000 Kč na sezónu. pro ročník 2015 je stanoven na 4.000 Kč za sezónu. První rok v týmu je zdarma. Lze platit jednorázově nebo čtvrtletně.

- sourozenec/ci hráčů - sourozenci platí dohromady 6.000 Kč na sezónu - každý platí část příspěvku (2 sourozenci platí 3.000 Kč každý, 3 sourozenci platí 2.000 Kč každý);

- dojíždějící nad 25 km - platí 2.000 Kč

- ten, kdo sežene sponzorský dar ve výši min. 7.000 Kč, si může započítat členské příspěvky v celé výši. V případě požadavku vyvěšení reklamního baneru je minimální částka stanovena na 9.000 Kč (z důvodu výroby reklamního baneru)

termíny splatnosti příspěvku jsou:

3.Q 2021 do 30.09.2022

4.Q 2021 do 30.11.2022

1.Q 2022 do 31.01.2023

2.Q 2022 do 31.03.2023

Peníze je možné platit v hotovosti nebo převodem na účet (preferováno) - č.ú.: 1020453319/0800 - variabilní symbol = rodné číslo dítěte; poznámka pro příjemce: příjmení dítěte a mužstvo . V případě bezhotovnostní úhrady prosím o zaslání potvrzení o provedené platbě na email hcslovanlouny2014@email.cz.

Kabinový příspěvek

kabinový příspěvek je 100 Kč/měsíc (platí se od září do června).

Příspěvek je vybírán v hotovosti : září - prosinec 500Kč,-, leden-červen 500Kč,- (je možné platit i jednorázově ) Tyto příspěvky jsou využívány na týmové akce, startovné na turnajích, chod kabiny apod.

Hráčské registrace + zdravotní prohlídka

Registrace – musí mít všichni hráči nastupující do soutěžních zápasů, turnajů. Proto vyplňte informace, přiložte foto a zašlete elektronicky na email hcslovanlouny2014@email.cz nebo v papírové podobě, včetně fotky, odevzdejte osobně.

Zdravotní prohlídky – vyplňte a nechte potvrdit u lékaře. Svaz ani klub v této kategorii nepožaduje test EKG. Formulář k potvrzení

Výstroj – doplňte dětem výstroj, na trénink budou chodit řádně oblečení.

Čůrání – povinně před tréninkem… letos zatím z každého tréninku někdo courá…

Zápasy a turnaje – sledujte stránky, bude upřesněno + sekce rozpis zápasů; nominaci na jednotlivé akce je v kompetenci hl. trenéra!

Od 1.9. je zákaz zdržování se rodičů v prostoru u mantinelů, trénink prosím sledujte z hlediště.

Omluvenky i s důvodem! zasílejte prostřednictvím diskuzních skupin na WhatsApp.

Rodičovské desatero

Patříte k rodičům, kteří mají pocit, že výchově svého potomka rozumí a musí být u všeho důležitého, včetně hokejového růstu dítěte? Pokud ano uvědomte si, že nejlepší, co pro něj můžete udělat, je řídit se následujícím desaterem.

1. Přistupujte k hokeji jako zábavě. Uvědomte si, že vaše dítě hraje hokej pro sebe, nikoliv pro vás. Ambice rodičů se mnohdy stává pastí pro děti.

O tréninkových aktivitách se poraďte s trenérem.

2 .Poskytněte dítěti dostatek prostoru na regeneraci, nepřetěžujte ho.

3. Dbejte na zdraví potomka, doléčujte řádně zranění, nemoci i drobná nachlazení.

4. Důvěřujte trenérovi, nedávejte dítěti pokyny v rozporu s pokyny kouče. Nesnižujte jeho autoritu.

5. Dodržujte pravidla, která platí v týmu. Choďte na zápasy a tréninky včas, omlouvejte absence předem, nechoďte do kabiny, nepokřikujte na syna (dceru) při zápase nebo tréninku.

6. Pokud máte výhrady k fungování klubu, řešte je s trenérem nebo vedením klubu. Pokřikováním na tribuně nic nevyřešíte. Respektujte metodiku

a tréninkový procesv klubu.

7. Pokud máte výhrady k vedení mužstva, neřešte to před dětmi nebo ostatními rodiči. Využijte vypsaný termín pro schůzku s trenérem mužstva.

8. Nehoňte se nikdy za výsledky zápasů. Každá věc chce svůj čas. Výchova hokejisty je dlouhý proces.

9. Nechte dělat dítě i jiné pohybové aktivity. Hokejka v ruce od rána do večera neznamená cestu do NHL, ale spíše na ortopedii.

10. Pokud patříte mezi aktivnější rodiče, kteří se snaží synovi (dceři) poradit s tréninkem, přečtěte si raději nějakou odbornou literaturu.

Žádné nadcházející události.

HC Roudnice n/L