"A" team : Slovan dostal lekci ve Slaném !

04.09.2019 17:19

Slovan sezonu nezahájil zrovna dobře. První přípravné utkání spíše připomínalo rozbruslení.

Slovan Louny vstoupil do sezony vysokou porážkou, respektive tedy do přípravných zápasů.

První zářijovou neděli si lounští jeli "vyzkoušet" led do Slaného. Poprvé se ukázal "A" team na ledě v Lounech ve středu a v pátek na trénincích, které kvůli teplému počasí a neschopnosti plochy mrazit, byly velice špatné. To ale nic nemění na faktu, že taktéž hráči nejsou po letním období v moc dobré kondici. V létě se totiž tým na letních trénincích nebyl schopný sejít, a tak to i vypadalo ve Slaném.

Prvních deset minut zápasu to vypadalo na jasnou záležitost pro Slovan. Naši hráči byli lepší, aktivnější, lépe bruslili a také v pár střídáních Slaný nepustili vůbec ze třetiny. Jenže síla došla přesně po 10 minutách a více méně bylo po zápase. Je nutno říci, že výsledek zápasu moc neodpovídá realitě. Bez fyzické kondice se dnes prostě sport dělat nedá a tudíž nezbývá než pořádně natrénovat.

HK Lev Slaný 13:3 HC Slovan Louny (4:2,5:1,4:0)

Příští přípravný zápas - HC Rakovník - 8.9.2019 v 17:00 h na zimním stadionu v Rakovníku proti HC Rakovník "A".