21.10.2018 13:02

První prohra v sezoně dostihla i lounský "A" team. Více v článku.

HC Klášterec n/Ohří  8:2  HC Slovan Louny

(3:0;0:2,5:0)

Branky a nahrávky : 10. Váňa (Procházka), 12. Drazdík (Bečka, Bárta), 20. Vlastník, 41. Kosina (Bečka, Tichý), 42. Kosina, 53. Bečka (Koblitz, Vlastník), 55. Procházka (Váňa), 59. Bečka – 23. Szakal, 30. Gebelt

Článek :

Slovan zajížděl na klášterecký led jako jasný favorit. Bylo to také na utkání znát, ovšem v opačném slova smyslu. Lounským se nedařilo, možná si mysleli, že góly budou padat samy. Nestalo se tak.

V prvních dvou třetinách Slovan ještě drželo náskok, ne však tempo hry, které jasně určovali domácí. Po druhé třetině bylo skóre ještě přívětivé - 3:2. Jenže minutu před koncem putovali naši borci ve dvou na trestnou lavici a tím nás Klášterec zlomil tak, že jsme se k dalšímu snížení již nezmohli. Třetí periodu jsme již jen "sledovali" 5-ti gólové představení domácích. Nezbývá, než přijmout první porážku v sezoně, zvednou hlavu a jít dál.