Souhrn výsledků 12.-18.3.2018

18.03.2018 21:01

Výsledky HC Slovanu Louny 12.-18.3.2018

 

Mladší dorost

V neděli 18.3.2018 hrál doma mladší dorost mistrovský zápas s HC Stadionem Cheb a prohráli 4:9. Branky Slovanu: 2x Šíma, 1x Salicharová, Velhartický.

Starší žáci  

V sobotu 17.3.2018 hráli doma starší žáci mistrovský zápas s HC Děčínem a vyhráli 12:0(3:0,4:0,5:0).

Branky Slovanu: 3x Šprynar, 2x Gotzl, Srb, Cimrman, 1x Síč, Kopelent, Čech.

V neděli 25.3.2018 jedou starší žáci k mistrovskému zápasu do Chebu.

Mladší žáci  

V pondělí 12.3.2018 jeli mladší žáci B k mistrovskému utkání do Kadaně a prohráli 10:2(3:0,6:1,1:1)

Branky Slovanu B: 1x Tarant, Bechyně.

Sestava Slovanu B: Krátký(b), Holý, Bechyně, Havlíček, Kříž, Vyšata, Zíval, David, Kurucz, Slavíčková, Jirotka, Hauf, Stanko, Tarant, Neubert, Lánik.

Ve středu 14.3.2018 hráli doma mladší žáci A mistrovské utkání s Mosteckými Lvi A a prohráli 4:11(2:2,0:5,2:4).

Branky Slovanu A: 2x Tarant, 1x Zíval, Bechyně.

Sestava Slovanu A: Klopsch(b), Tarant, Zíval, Frolík, Bechyně, Stanko, Benešovský, Holý, Havlíček, Budiač, Slavíčková, Buchcar, Hauf, David, Kříž, Vyšata.

V sobotu 17.3.2018 hráli doma mladší žáci A mistrovský zápas s HC Děčínem a vyhráli 24:2(7:1,11:1,6:0).

Branky Slovanu A: 5x Zíval, 4x Sainer, 3x Slavíčková, Bechyně, Stanko, 2x Buchcar, 1x Benešovský, David, Frolík, Holý.

Sestava Slovanu A: Tarant(b), Zíval, Bechyně, Frolík, Stanko, Benešovský, Holý, Hauf, David, Slavíčková, Sainer, Buchcar.

V sobotu 17.3.2018 jeli mladší žáci B na turnaj do Hořovic, kde obsadili 3.místo.

V prvním zápase Slovan B porazil HC Hořovice 8:1(3:0,1:0,4:1).

V druhém zápase Slovan B prohrál s Rytíři Kladno 5:6(4:1,1:3,0:2)

Ve třetím zápase Slovan B prohrál s HC Spartakem Žebrák 0:9(0:2,0:3,0:4).

Branky Slovanu B na turnaji: 5x Kříž, 3x Poděbradský, 2x Budiač, 1x Neubert, Jarý, Havlíček.

Sestava Slovanu B: Klopsch(b), Krátký(b), Neubert, Jarý, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Havlíček, Budiač, Kopelent, Láník, Kurucz.

V nedělí 18.3.2018 jeli mladší žáci B k mistrovskému zápasu do Klášterce a vyhráli 6:7(0:0,5:3,1:4).

Branky Slovanu B: 4x Zíval, 1x Poděbradský, Benešovský, Jarý.

Sestava Slovanu B: Krátký(b), Benešovský, Budiač, Láník, Neubert, Kříž, Vyšata, Kurucz, Poděbradský, Havlíček, Zíval, Jarý, David.

Ve středu 21.3.2018 jedou mladší žáci B k mistrovskému zápasu do Ústí nad Labem.

V sobotu 24.3.2018 od 9 hod. hrají doma mladší žáci B mistrovské utkání s Piráty Chomutov.

V sobotu 24.3.2018 od 11 hod. hrají doma mladší žáci A mistrovské utkání s HC Roudnicí.

V neděli 25.3.2018 jedou mladší žáci A k mistrovskému zápasu do Chebu.

Ročník 2008

Ve středu 14.3.2018 jel ročník 2008 k mistrovskému zápasu do Litoměřic a vyhráli 4:13(2:2,1:2,1:9).

Branky Slovanu: 4x Heller, 3x Beran D., 2x Záruba, 1x Novák, Šrůma, Jirotka, Witoš.

Sestava Slovanu: Říčan(b), Voráček, Háblt, Heller, Ekrt T., Beran D., Kopelent, Jirotka, Záruba, Šrůma, Novák, Hromada, Witoš.

V sobotu 17.3.2018 jel ročník 2008 na turnaj do Klášterce a tento turnaj vyhrál. V prvním zápase Slovan porazil HC Baník Sokolov 5:3(0:3,3:0,2:0) Branky Slovanu: 3x Heller, 2x Beran D..

V druhém zápase Slovan porazil HC Klášterec 2:8(0:3,2:4,0:1). Branky Slovanu: 3x Heller, 2x Ekrt T., 1x Beran D., Jirotka, Šrůma.

Sestava Slovanu: Říčan(b), Heller, Ekrt T., Beran D., Beran M., Jirotka, Záruba, Šrůma, Hromada, Háblt, Witoš, Novák.

V neděli 18.3.2018 hrál doma ročník 2008 mistrovské utkání s Piráty Chomutov A a prohrál 5:14(2:3,1:7,2:4). Branky Slovanu: 2x Beran D., Heller, 1x Ekrt T..

Sestava Slovanu: Říčan(b), Heller, Ekrt T., Beran D., Beran M., Jirotka, Záruba, Šrůma, Hromada, Háblt, Witoš, Novák, Kopelent.

V neděli 25.3.2018 od 9 hod. bude hrát doma ročník 2008 přátelský zápas.

Ročník 2009

V neděli 18.3.2018 hrál doma ročník 2009 s B týmem mistrovský zápas s HC Kláštercem a vyhráli 10:5(3:2,3:1,4:2).

Branky Slovanu B: 3x Zorner, 2x Kocián, 1x Janeček, Laube, Morávek, Novotný, Slavíček.

Sestava Slovanu B: Zíval(b), Zeman, Novotný, Mašek, Janeček, Morávek, Sázavský, Laube, Zorner, Kocián.

V neděli 18.3.2018 jel ročník 2009 s A týmem k mistrovskému turnaji do Litvínova a obsadil 1.místo.

V prvním zápase Slovan A rozdrtil HC Roudnici 33:0(11:0,10:0,12:0).

Branky Slovanu A: 9x Zorner, 5x Oberst, 4x Slavíček, Rabas, 3x Jenček, Koukal, Krejčík, 1x Kanta, Kocián.

V druhém zápase Slovan A vyhrál s HC Vervou Litvínov A 4:5(0:2,2:1,2:2).

Branky Slovanu A: 2x Rabas, 1x Oberst, Slavíček, Zorner.

Sestava Slovanu A: Zíval(b), Rabas, Krejčík, Zorner, Oberst, Koukal, Jenček, Kocián, Slavíček, Kanta.

Od soboty 24.3.2018 do neděle 25.3.2018 se ročník 2009 s A i B týmem zúčastní turnaje v Děčíně – Grizzly Cupu.

Ročník 2010

V neděli 18.3.2018 hrál doma ročník 2010 s A týmem mistrovský zápas s HC Kláštercem a remizovali 7:7(5:4,1:0,1:3).

Branky Slovanu A: 4x Grunt, 3x Rybka.

Sestava Slovanu A: Keprta(b), Egermann, Grunt, Trefný, Kotouček, Kotoučková, Maier, Rybka, Slavík, Studený, Šimek, Šrůma, Bubák.

V neděli 18.3.2018 jel ročník 2010 s B týmem k mistrovskému turnaji do Litvínova a obsadil 1.místo.

V prvním zápase Slovan B vyhrál s HC Roudnicí 15:3(8:0,3:1,4:2).

Branky Slovanu B: 6x Grunt, 4x Šrůma, 2x Rybka, 1x Studený, Slavík, Šimek.

V druhém zápase Slovan B remizoval s HC Vervou Litvínov A(2009) 12:12(7:7,3:2,2:3).

Branky Slovanu B: 6x Grunt, 3x Studený, 2x Šrůma, 1x Slavík.

Sestava Slovanu B: Trefný(b), Egermann, Grunt, Kotouček, Kotoučková, Maier, Rybka, Slavík, Studený, Šimek, Šrůma, Bubák.

Od pátku 23.3.2018 do neděle 25.3.2018 se ročník 2010 zúčastní turnaje v Mostě – Easter Cupu.

Ročník 2011

Od soboty 24.2.2018 do neděle 25.3.2018 se ročník 2011 zúčastní turnaje v České Lípě.

Ročník 2012

V sobotu 17.3.2018 hrál doma ročník 2012 přátelský zápas s HC Hvězdou Praha a prohráli 7:8.

Sestava Slovanu: Parkman(b), Angelov-Janev, Dakher, Domecký, Dvořák, Gajdáč, Hrubý, Paclt, Sinkule, Slezák, Trefný, Varchola, Vinický.

V sobotu 24.3.2018 od 14.55 hod. bude hrát doma ročník 2012 přátelský zápas s Mosteckými Lvi.

 

Jaroslav Zíval