HC Lovosice

4 : 7

(1:1,1:2,2:4)

HC Lovosice : HC Slovan Louny 4:7 (1:1,1:2,2:4)

Druhé kolo KLM USK odehrálo Á-čko Slovanu na domácím ledě, protože na ZS v Lovosicích zatíme není led. Výhodu domácího prostředí Slovan využil a vyhrál. První třetina byla gólově vyrovnaná, Lovosice nejprve vedly od 4.minuty 1:0, ale Slovanu se povedlo ihned reagovat a v 6.minutě vyrovnal gólem Daleckého. V 29.minutě šli lounský hráči poprvé do vedení, ale i tato situace netrvala dlouho a Lovosice po minutě hry srovnaly. Slovan vyhrál druhou třetinu zásluhou gólu Dittricha. Na začátku třetí třetiny Lovosice opět gólově dorovnaly, tentokrát již naposledy. Od 46.minuty Slovan již své vedení nepustil a své utkání vyhrál.